Віталій Кличко розлучається після 25 років шлюбу: чому вирішив полишити дружину і кого насправді кохає

Віталій Кличко розлучається. Мало хто очікував дізнатися це про Голову Києва. Герой цього матеріалу став надзвичайно популярним завдяки спортивній кар’єрі. Боксер та просто красень причаровував дівчат з першого погляду. У кого ж в 2000-х не було  хоча б зошиту з кумиром. Проте, серце спортсмена було давно зайняте.

Що відомо про дружину Віталія Кличка?

Віталій Кличко розлучається

Вже екс-обраницю відомого політика звати — Наталія. Жінка також захоплюється спортом, а ще пробувала себе у моделінгу. Сама має чималий хист до творчості, а ще може похизуватися знанням мов. Своєму коханому подарувала трійко діток, які вже зовсім стали дорослими. У шлюбі подружжя було з 1996-го року. У 2011-му їх навіть визнали парою року.

Чому Віталій Кличко розлучається?

Віталій Кличко розлучається

Міцний господар Києва показав велику мужність на початку війни, коли разом з братом оголосили, що здаватися не збираються і стають до оборони Батьківщини. Та за цей напружений період у житті самого політика сталися зміни. Були підозри, що з дружиною він давно не живе разом. Але лише сьогодні стало публічно відомо, чому Віталій Кличко розлучається. Ось, як він сам це коментує:

“Багато років — різні інтереси, різне життя. І ми вирішили вже оформити це офіційно. Це бажання обох сторін. У нас залишилися добрі відносини, ми поважаємо одне одного, діти вже дорослі, і життя триває”, — зазначив мер Києва.

Щодо перспектив нових стосунків, популярний чоловік зазначив, що нині у його серці — лише Київ.

Нагадаємо, що Віталій Кличко став мером нашої столиці після Революції Гідності у 2014-му році. Дуже популярними стали “ляпи” політика у відео, але завдяки самоіронії та гарному почуттю гумору, чоловік ставиться до кепкувань у мережі без краплі негативу, і використовує це для збільшення своєї популярності.

Популярне зараз

Схожі новини