Олександр Педан зізнався, що не має роботи і більше не працює на Новому каналі з Притулою: “Я безробітній”

Як і багато українців Олександр Педан втратив свою роботу і не одну, адже окрім роботи на телебаченні він заробляв на різних заходах, куди Олександра запрошували в якості ведучого. В інтерв’ю на YouTube – каналі “Розмова”, Педан розповів, що на таких заходах він заробляв 4000 – 5000$. А зараз він відмовляється від проведення весіль та інших заходів, тому що на його думку це не на часі, “Я не можу, наші хлопці і дівчата гинуть, треба це поважати”.

Олександр Педан про безробіття
Олександр Педан про безробіття

Педан не соромиться зізнатися, що не працює, більш того, він вважає, що це треба робити, тому що більшість українців не мають змоги працювати і якщо вони будуть знати, що і зірки стали безробітними, людям буде легше це прийняти та усвідомити: “Ми на одному полі, ми однакові абсолютно”.

Олександр Педан, Сергій Притула та Леся Нікітюк на зйомках шоу "Хто зверху?"
Олександр Педан, Сергій Притула та Леся Нікітюк на зйомках шоу “Хто зверху?”

Чи заробляє Педан на своїх проєктах?

Натомість у Олександра є соціальний проєкт “Універ Chek”, який він знімав з метою показати абітурієнтам та їх батькам, що є в Україні достойні університети і допомогти своїй дочці Лері обрати заклад для навчання. Цей проєкт отримав грант і поки не приносить дохід, але можливо його візьмуть на Новий канал, “це вигідно і їм і мені, у мене є контент, у них нема, але поки що ми на стадії обговорення”.

Зйомки проекту "Універ Chek"
Зйомки проекту “Універ Chek”

Я – волонтер

Основна діяльність Олександра Педана – це волонтерство, він активно допомагає ЗСУ та населенню, створює та реалізує багато соціальних проектів для допомоги Україні, бере участь в благодійних заходах та футбольних матчах. А також активно їздить по різним містам, навідуючи солдатів і підіймаючи їх бойовий дух.

Олександр Педан на благодійному футбольному матчі в підтримку ЗСУ
Олександр Педан на благодійному футбольному матчі в підтримку ЗСУ

Популярне зараз

Схожі новини