Патріоти для піару чи за покликанням? Макс Барських написав пісню про Україну, а Іван Дорн співає про Харків

У День Незалежності України зірки шоубізнесу ще зранку почали розміщувати на своїх сторінках у соцмережах привітання – хтось красиві фото, хтось зворушливі вітальні слова, а хтось підготувався заздалегідь і написав справжній твір чи пісню. Погодьтеся, що це хоча й потребувало певного часу, але результат того вартий, люди запам’ятають, оцінять і обговорюватимуть. У цьому плані цьогоріч відзначилися Макс Барських та Іван Дорн. Хлопці, без жодних сумнівів, талановиті. А зараз видають справжні “творчі перли” українською, хоча основну частину їхнього репертуару становили пісні російською. Хочеться сподіватися, що все це йде від серця, а не заради піару, як часто буває в шоубізнесі.

Барських та Дорн презентували пісні українською

Макс Барських саме в День Незалежності України, 24 серпня, презентував свій новий сингл “Україна”. Сам співак зазначає, що це не просто слова під музику, а пісня-мрія. Мрія в те, що невдовзі Україна стане єдиною незламною родиною, де кожен буде гідний пошани, любові та права на вільне висловлювання.

Трек можна подивитися на YouTube-каналі співака.

Не став пасти задніх і Іван Дорн. На своїй сторінці він продекламував вірш-присвяту Харкову, переходячи в деякий місцях на реп-виконання. А в День Незалежності співак презентував нову пісню “Нескорена”

на вірші поетеси Аліни Цибенко. Правда, слова для пісні Іван трохи змінив.

Варто зізнатися, що пісні українською мовою з вуст хлопців звучать справді чарівливо та неймовірно талановито.

Схожі новини