Кому 38-річна ведуча “Світського життя” Катерина Осадча зізналася в коханні та як на це відреагував Горбунов

Цьогоріч День Незалежності з особливим трепетом озвався в серці кожного українця. До свята було сказано безліч чудових слів про віру в перемогу, про стійкість та незламність українського народу. Багато зірок шоу-бізнесу заздалегідь готувалися до визначного дня, щоб у День Незалежності презентувати нові твори та пісні. І від цього ставало на душі якось тепло і спокійно. Бо справжніх українців багато, а разом – вони мають всепереможну силу. А один справжній українець ще й узяв і народився в цей день. Це відомий шоумен, актор та ведучий Юрій Горбунов.

Катя Осадча ніжно привітала чоловіка Юрія Горбунова

Ведучого ніжно й тепло привітала його не менш зіркова ніж він сам дружина Катерина Осадча. Ведуча “Світського життя” розмістила на своїй сторінці в Instagram світлину, зроблену рік тому на Майдані Незалежності. На ній усміхнене та щасливе подружжя у вишиванках позує на фоні святкових декорацій до свята. Катя Осадча вбрана у стильну довгу білосніжну сукню із золотистою вишивкою, а Юрій у білій сорочці стоїть поруч із дружиною, обійнявши її.

Ведуча дуже зворушливо та з любов’ю підписала фото.

“Мій любий Юрко, сьогодні особливо щемливо вітати тебе з Днем народження одночасно з Днем Незалежності. На фото ми рік тому, щасливі і майже безтурботні, я бажаю тобі скоріше зробити таке святкове фото на честь Перемоги! Я люблю тебе”, — написала Катя Осадча на своїй сторінці в Instagram.

Чоловік, у свою чергу, подякував коханій: “Дякую тобі, моя любов”.

Нагадаємо, що ведучі проєкту “Голос країни”  виховують двох дітей – це хлопчики Іван та Данилко. Як відомо, саме під час зйомок відомого телевізійного проєкту й зародилися почуття в Катерини та Юрія, що згодом переросли у міцний та щасливий шлюб, незважаючи на різницю у віці.

 

Схожі новини