У Дзідзьо та Олі Цибульської є син, якого приховували роками: на кого схожий хлопчик, подібний на янгола

Як трапилось, що відомі українські співаки Оля Цибульська та Дзідзьо мають спільного сина та чому приховували його від публіки? Дізнайтесь цікаві подробиці. 

38-річний співак Михайло Хома, відомий як фронтмен гурту “DZIDZO”, близько 20 років перебував у стосунках зі співачкою Slavia. Але за два десятиріччя пара не могла зробити один одного щасливим та у 2021 році подружжя офіційно розлучилося. Спільних дітей Дзідзьо з дружиною не мав, але виявилось, що син у співака таки є.

Екс-дружина Дзідзьо Славія похизувалася прогулянкою по Львову
У Дзідзьо та Олі Цибульської є син

Хто подарував Дзідзьо сина?

Попри відстороненість артиста від запитань стосовно його особистого життя, подейкують, що Михайло вже не один рік має таємний роман зі своєю зірковою колегою — Олею Цибульською. Довгий час у ЗМІ не вщухали плітки, що саме пані Оля стала причиною розлучення артиста із дружиною. Знаменитості переконували, що між ними існують тільки дружні й професійні відносини, але, як відомо, диму без вогню не існує.

Дзідзьо і Оля Цибульська
У Дзідзьо та Олі Цибульської є син

Одного дня зірки ошелешили підписників спільним фото в інстаграмі, де вони стоять поряд один з одним, тримаючи на руках немовля. Слова привітання та побажання почали з’являться у коментарях під світлиною. Невже на цей раз правда виявилась на боці шанувальників та таємний роман більше не таємний?

Так, в Олі Цибульської та Дзідзьо дійсно є син. Співаки стали хрещеними батьками хлопчика, на ім’я Денис. Знаменитості охрестили маля в одному з найкрасивіших храмів країни — Володимирському соборі. Рідну маму дитини звати Надією. Вона менеджер артиста та знімається майже у всіх його кліпах. Надія ще той загадковий персонаж, бо ні її прізвища, ні ім’я батька малюка, ні історії знайомства зі співаком досі невідомо.

Прихильники сподіваються, що скоро побачать світлину, де улюблений співак стоїть вже зі своїм малюком на руках. Дзідзьо вже зізнавався, що хоче стати батьком, але ще не прийшов цьому час.

Нагадаємо, що Михайло Хома спробував себе в якості актора та зіграв роль у фільмі “Свінгери 2”.

Схожі новини