“Розповідають набагато менше, ніж є насправді”: правда про причину паралічу обличчя Потапа вийшла назовні

Після того, як Потап та Настя Каменських втекли до Іспанії, на зіркову пару вилилося досить багато хейту. Тривалий час обидва намагалися виправдатися. Мовляв, займаються благочинністю та дають концерти, на яких збирають гроші для українців.

Правда про причину паралічу обличчя Потапа вийшла назовні

Тим не менш, згодом стало відомо про хворобу Потапа. Продюсер показав себе у глядацькому залі. Обличчя чоловіка було перекошене, а розмовляти він міг лише одною стороною, і вельми погано.

Правда про причину паралічу обличчя Потапа вийшла назовні

Нещодавно дружина продюсера Настя Каменських дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому зізналася, що він досі лікується від своєї хвороби і тому не може приїхати до України. За офіційною версією, в Олексія застуджений нерв.

Однак, для такого діагнозу пройшло вельми багато часу з початку лікування.

“Дарма люди його хейтять. Людина захворіла. Не можу сказати, що він не хвилюється. Ні-ні, він переживає, і його хворобу до того ж не сильно афішують. Нам розповідають набагато менше з того, що є насправді”, – сказала експерт у програмі “Таня+”.

Судячи з усього, екстрасенс натякнула, що публічно озвучений діагноз був менш серйозним, ніж є насправді.

Варто відмітити, що Каменських розповідала про те, що Потап не міг не те щоб говорити, а навіть споживати рідку їжу. Як саме він підхопив дану хворобу співачка також не розповіла. Адже так сильно застудити нерв варто постаратися.

Тим не менш, сумнівів щодо правдивості слів пари немає, адже Олексій показував, як виглядає. Його ж підопічний Олексій Завгородній запевняв, що реальних причин не приїжджати до України у Потапа все ж таки немає.

Схожі новини