Старша донька співачки Олі Полякової відмовилась навчатися в Лондоні: Невже прокинувся патріотизм?

Нещодавно стало відомо, що донька Олі Полякової Марія вступила до музичного університету в Америці, натомість дівчина відмовилась від навчання за кордоном.

Маша Полякова не хоче відставати від зіркової матері і дуже активна в соціальних мережах, особливо в новій популярній соцмережі TikTok. Дівчина відверто ділиться в молодіжній мережі своїм життям,записуючі хайпові відеоролики, завдяки яким набирає підписників і розкручує своє ім’я без допомоги відомості своєї мами. Дівчина має 289 тисяч підписників, це доволі велика аудиторія, яку Маша заробила сама.

Маша Полякова
Маша Полякова

Маша мріє стати відомою співачкою і заради цього вона була ладна поїхати за кордон, а саме в Лондон в професійний університет BMus, куди до речі вступила. Але Маша відмовилась їхати за кордон і прийняла це рішення сама.

Ще до початку повномасштабної війни, Марія зустрічалась з хлопцем, але обставини склалися так, що закоханим Марії і Денису довелось будувати стосунки на відстані, тому що Оля Полякова вивезла Машу і молодшу доньку з України заради їх безпеки. На щастя кохання Дениса і Маши витримало таке випробування і вони досі разом.

Оскільки навчання в Лондонському університеті це знову розлука та відносини на відстані, то Маша добряче подумала, що для неї зараз важливіше і вирішила відмовитися від навчання в Англії заради великого та чистого кохання, яке робить її щасливою. Дівчину можна зрозуміти, тому що з приходом війни цінності людей змінились. Хоча навчатися в Берклі, як українська співачка Jerry Heil була давньою мрією Марії Полякової, але кохання все перемагає.

Скріншот новини
Скріншот новини

Цю новину Маша повідомила у своєму TikTok. Але куди все ж таки  піде навчатися Марія в Україні, дівчина поки не розповіла.

Популярне зараз

Схожі новини