Ігор Кондратюк зізнався, де зараз його діти і чим вони займаються: “Не хотів, щоб діти жили за кордоном”

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк ніколи не виносив на публіку свого особистого життя. Фанати знають, що в нього двоє синів та одна дочка. Зі своєю дружиною він багато років у щасливому шлюбі. Жінка вивчилася на економіста, підкорила Ігоря незвичайним інтелектом, а тепер допомагає йому розібратися з фінансами компанії.

Ігор Кондратюк зізнався, де зараз його діти. Свіжа фотографія Ігоря Кондратюка та його дітей – Данила, Сергія та Поліни

Ігор Кондратюк зізнався, де зараз його діти

Нещодавно зірка завітав на нове інтерв’ю, в якому вперше розповів з початку війни, де зараз знаходяться його діти, а також чим вони займаються. Варто відмітити, що усі спадкоємці зірки вже дорослі люди і давно будують своє життя самостійно.

“За кордоном тільки донька. Вона в Арізоні закінчила перший курс університету. Вона не приїхала ще, вона побоялась. По-перше, її квиток анулювався, він же був у Бориспіль. Ми до неї полетимо, ми її провідаємо, тому що ми її вже на бачили. У мене всі діти дорослі. Вона дочка наймолодша, їй в кінці липня буде 18. Вона вчиться на “Aerospace  engineering” [космічна інженерія]. Унікальна спеціальність, що такої спеціальності в Україні майже немає. Син старший… Він режисер монтажу. Він монтував моє Караоке на Майдані, до речі, частково. І другий син займається блокчейном. Вони обидва в Києві, станом на сьогодні. Не знаю, ми всі втрьох в четвертій мобілізації. Якщо доведеться, то всі будемо воювати. Ми ж цього не уникнемо ніяк. Я ніколи не хотів, щоб діти жили за кордоном. Але в принципі, я ніколи їм і не ставив палки в колеса”

Так, Ігор Кондратюк пригадав, що його середній син навчався у Польщі, але жити там не захотів. Старший син, у свою чергу, прекрасно знає німецьку мову, але їхати до Німеччини на навчання відмовився.

Схожі новини