Анастасія Приходько розповіла про неіснуючого батька своїх дітей

Донька співачки Анастасії Приходько не знає хто її справжній батько.

Українська співачка Анастасія Приходько – мама двох дітей. При цьому, вона досі не розповіла старшій доньці Нані про те, хто її біологічний батько. Справа в тому, що для артистки це вже другий шлюб, у якому народився молодший син Гордій.

Анастасія Приходько розповіла, що розуміє, що в якийсь момент Нана довідається про те, що її батько не є її біологічним батьком. Як зауважила співачка, вона готова до цього і не заборонятиме дівчинці бачитися з біологічним батьком. Анастасія Приходько розуміє, що знайдуться ті, хто розповість Нані правду про родину.

За словами зірки, у неї є певні причини чому вона не дозволяє першому чоловікові Нуріку Кухілаві спілкуватися з донькою. Анастасія Приходько пригадала, що через рік після одруження чоловік почав їй зраджувати. До того ж, у Нуріка почалися якісь проблеми. Анастасія згадує, що намагалася допомогти. але реакція була протилежною. Оскільки чоловік не міг зізнатися у зрадах, бив і Анастасію, і Нану. В якийсь момент співачка усвідомила, що донька зможе бути щасливою лише поруч з щасливою і спокійною мамою. Коли співачка і грузинський бізнесмен розлучилися, дівчинці було 2,5 роки.

Про все це зірка розповіла у відвертому інтерв’ю Каті Осадчій у програмі “Світське життя”. Також співачка показала свій великий будинок і трохи розповіла про теперішнього чоловіка. Вона зауважила, що її коханий сам зробив вибір на користь непублічності і зізнався, що такий стиль життя не його.

У розмові Анастасія Приходько розповіла також про особливості виховання дітей і організації побуту.

Відомо, що свого часу співачка пішла з музичної творчості і зайнялася політикою. Про цей час вона згадує неохоче і вважає, що це втрачений час.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини