Василіса Фролова розповіла про розлучення з чоловіком під час війни: “В емоціях захлопнула дверима”

Декілька років тому Василіса Фролова сколихнула мережу зізнанням про те, що нарешті змогла реалізувати свою мрію і завагітніла. Для телеведучої це було неймовірне щастя, адже вона роками намагалася народити дитину, і в неї нічого не виходило.

Зірки, які ніколи не виходили заміж: Василіса Фролова
Василіса Фролова розповіла про розлучення з чоловіком

Врешті-решт, зірка опустила свої руки та пустила все за течією. І ось одного прекрасного дня дізналася про те, що нарешті таки стане матір’ю. Незабаром вона розповіла пресі і про свого чоловіка, який зміг її ощасливити. Благовірного Василіси звуть Дмитро, і саме він приніс їй щастя бути мамою.

Василіса Фролова заговорила про розлучення з чоловіком під час війни

Родина телеведучої війну не застала. Чоловік Фролової опасався нападу з російської сторони і вивіз свою родину до того, як настав 24 лютого.

Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв’ю для Олицької, в якому вперше розповіла про те, чи погіршилися її стосунки з чоловіком, адже більшість пар під час війни просто розлучається.

“Я не знаю, як би було без війни, розумієш? Але ми опинились тут. Ми опинились у такій кульці, з якої ми не можемо обидва вибратись. Ми маємо одне одного підтримувати, і ми це робимо. Ми просто розуміємо, що в нас тут нікого немає. Нам нікуди біжати. Я не можу там… Якби ми посварилися, і я в емоціях за хлопнула дверима, взяла би валізу і полетіла. Мені немає куди летіти”, — зізналася телеведуча.

Також Фролова зізналася, що на даний момент її повністю утримує чоловік. Василіса не заробляє майже нічого, знаходячись в еміграції, і має повністю покластися на свого партнера. Тим не менш, це не найгірший сценарій, адже більшість зіркових родин взагалі залишилися без доходу.

Схожі новини