Вікторія Булітко з “Дизель шоу” влаштувала епатажну фотосесію

Зірка "Дизель шоу" вразила незвичними образами.

Нещодавно Вікторія Булітко, відома як резидент гумористичного проекту “Дизель шоу”, поділилася відео, яке зробили її прихильники. На скріншотах в Instagram видно, що акторка позує у дивних і відвертих позах.

На першому знімку зірка “Дизель шоу” позує у розстебнутій кофті, демонструючи яскравий червоний купальник.

Вікторія Булітко
Вікторія Булітко

На другому знімку зображена частина виступу “Дизель шоу” за участю Вікторії Булітко. На світлині дівчина позує у яскравому червоному корсеті і тримається за груди.

Але найбільше вразив прихильників останній знімок, на якому акторка стоїть на червереньках.

Вікторія Булітко
Вікторія Булітко

Зауважимо, все це знімки з номерів за участю зірки “Дизель шоу”. На останньому скріншоті можна помітити комплімент Вікторії Булітко.

Напередодні Хеловіну на офіційній сторінці “Дизель шоу” в Instagram з’явилися анімації за участю всіх учасників проекту у моторошних костюмах. Була серед них і анімація за участю Вікторії Булітко, під якою акторка поділилася тим, що її найбільше лякає.

У підписі до анімації Вікторія Булітко поділилася тим, що її лякало в дитинстві. Виявилося, що жінка дуже любили дивитися фільми жахів. Таким чином вона виховувала себе, щоб не боятися. Прихильники акторки зауважили, що не впізнали її у новому образі. Вони зазначили, що з неї вийшла гарна вампірша і зазначили, що Вікторія Булітко гарна у будь-якому образі. Також прихильники поділилися своїми страхами з дитинства. У багатьох з них дув страх, що з труб щось вилізе або вискочить.

Незважаючи на дивні знімки і любов до фільмів жахів, Вікторія Булітко залишається улюбленою акторкою проекту “Дизель шоу”.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини