Ведучий “Говорить Україна” Суханов в мережі підмазується до всіх акторів: намагається роботу знайти?

Незмінний ведучий "Говорить Україна" Олексій Суханов втратив свою посаду та загалом роботу з приходом російської армії в Україну. З 24 лютого майже все телебачення припинило існування. Шоу закрили, а штат розпустили. Тепер, ведучий викладає архівні фото з акторами з надією відновити хоч одну з професій.

Кар’єра телеведучого почалась більше 10-ти років тому, коли Олексій вирушив у москву на курси підвищення кваліфікації та почав співпрацювати на відомих каналах “РЕН ТВ” та “НТВ” в якості ведучого новин і ток-шоу. А до цього він обіймав посаду ведучого на Іванівському телебаченні і кореспондентом на радіо “Маяк”, також у москві. В росії Суханову вдалося попрацювати на багатьох каналах та радіостанціях.

Згодом ведучий переїхав до Києва та почав вести відоме на всю країну шоу “Говорить Україна” на каналі “Україна”. Олексій настільки вжився в роль, що його полюбила вся країна і колеги та не бачили на цьому місці іншого ведучого. Це сталося у 2012 році й з того часу Олексій працював на дві країни, але недовго.

У 2014 році ведучий припинив свою співпрацю з росією, через спалах війни на Донбасі, хоча родом Олексій з росії, з міста Іваново. Проте його погляди не збігалися з російськими колегами. І добродушний телеведучий осів у столиці України та будував успішну кар’єру, до речі, не тільки журналістську, а ще й акторську.

Але один день у лютому зруйнував весь шлях Олексія і на тривалий час він залишився без роботи, як і тисячі співробітників медіа, радіо і телебачення. Проте в кінці квітня канал “Україна” запустив нове шоу “Вечір з Україною” і Суханов став його ведучим разом з Володимиром Остапчуком та Оленою Кот. Але, коли канали закрили через певні політичні проблеми, то Олексій знову залишився без улюбленої роботи.

Зараз же, Суханов висвітлює архівні фотокартки з акторами та колегами з телебачення і згадує ті моменти та часи добрим словом. Ностальгія не полишає неперевершеного телеведучого, проте й роботи не приносить.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини