Гвоздьова зруйнує кар’єру Ями після його втечі за кордон? Зірка може зайняти місце Влада у жюрі: “Не чесно”

Після початку повномасштабної війни на території України стало зрозуміло, що Влад Яма не знаходиться на своїй батьківщині, хоча деякий час намагався приховувати цей факт. Врешті-решт, він все ж таки зізнався, що знаходиться в еміграції.

Свою родину хореограф вивіз у Сполучені Штати Америки. Зірка підкреслює, що виїхав до того, як керівництво країни заборонило виїзд чоловікам. Зараз він робить усе можливе, щоб збирати кошти для України за допомогою розважальних заходів.

Ілона Гвоздьова зізналася, чи займе місце Влада Ями у Танцях з зірками

Чому Влад Яма завжди лисий
Ілона Гвоздьова зізналася, чи займе місце Влада Ями у Танцях з зірками

Варто відмітити, що за декілька місяців до від’їзду зірка втратив роботу у ранковому інфотеймент шоу “Твій день”. Та цілком можливо, що його місце у журі також піде з рук. Нещодавно Ілона Гвоздьова дала ексклюзивне інтерв’ю у програмі “ТВОЄ”, в якому пояснила, чи зможе вона замінити колегу і сісти в його крісло.

“Це дуже складно. Як розвиток своєї кар’єри, я бачу себе у кріслі журі. Було б не чесно, якби я сказала, що це мені нецікаво. Кожному танцюристу це цікаво, не всі про це говорять. Це класний стрибок. Щодо Влада Ями, давати коментар, чи правильно він вчинив чи ні”, – зазначила Ілона.

Також Ілона підкреслила, що у випадку, якщо Влад дійсно допомагає своїй країні за кордоном, то напевно, йому краще і надалі продовжувати свій шлях. А також додала, що їй абсолютно все одно, наскільки правильним є його вчинок.

Варто відмітити, що після початку війни велика кількість українських зірок-чоловіків піддавалися активній критиці через втечу закордон. А Ілона Гвоздьовв була серед тих, хто активно критикував подібні вчинки.

Схожі новини