“Бридко”: Оля Полякова і Маша Єфросініна хотіли вразити всіх своїми панталонами, але отримали порцію критики

Кожній сучасній людині потрібно мати друзів, особливо в такі непрості часи, як зараз. Зірки українського шоу-бізнесу не являються виключенням. Професійні відносини часто переростають у дружбу, якщо люди мають спільні погляди та інтереси.

Оля Полякова заступилась за Машу
Оля Полякова і Маша Єфросініна хотіли вразити всіх своїми панталонами

Глядачі давно спостерігають за дружбою відомої телеведучої, Маші Єфросініної, та поп-діви, Олі Полякової. Знаменитості відкрито демонструють свою дружбу та навіть провокують прихильників до нових пліток з цього приводу. Артистки вже не один раз викладали спільні сторіс, де не зовсім “по-дружньому” обіймаються, або у випусках шоу “Дорослі дівчата” прямо перед камерами торкаються один одного за те, чим нагородила матінка-природа.

Оля Полякова і Маша Єфросініна хотіли вразити всіх своїми панталонами

Така відвертість та відсутність сором’язливості викликала у фанатів шквал хейту та обговорень. У коментарях навіть подейкували, що подруги мають дещо більше, ніж просто дружнє спілкування.

Нещодавно Маша та Оля знов подратували глядачів. У новому випуску ютуб-проєкту “Дорослі дівчата” артистки, розстебнувши одяг, продемонстрували перед об’єктивами камер свою спідню білизну.

Цікаво, що обидві знаменитості — мами, та мають вже достатньо дорослих доньок. Дочці Маші Єфросініної, Нані, взимку цього року виповнилося 18 років. Дівчина намагається уникати публічності та не привертати до себе зайвої уваги. А старша донька епатажної Олі Полякової, 16-річна Марія, успадкувала від зіркової мами не тільки здібності до музики, а й бунтарський дух. Дівчина публікує в інстаграмі провокативні фото у білизні, або показуючи середній палець. Через таку відкритість підліток неодноразово попадає під хейт прихильників, але Оля пропонує дочці не звертати уваги на подібного роду зауваження та бути самою собою.

Нагадаємо, що Марії Єфросініної виповнилося весною 43 роки, а Олі Полякова відсвяткувала своє 43-річчя ще у січні.

Популярне зараз

Схожі новини