“Це мало статися”: дружина Володимира Остапчука на тлі чуток про розлучення натякнула, що у сім’ї негаразди

Володимир Остапчук та Христина Горняк. Історія кохання цієї пари збентежила всіх. Популярний ведучий вдруге одружився з молодою обраницею, полишивши двох діток та колишню кохану.

Володимир Остапчук і Христина Горняк
Дружина Володимира Остапчука натякнула, що у сім’ї негаразди

Проте, не все так солодко склалося у житті новоспеченого подружжя, як всім здавалося. Інформацію про те, що у родинних стосунках ведучого є певні нюанси розповів Слава Дьомін. Популярний чоловік зазначив, що згідно з його інсайдерською інформацією, сім’я роз’їхалася. Вова попрямував до своїх дітей у Канаду, потім лишився в Італії, а нинішня кохана тепер ночує сама.

Христина Горняк своєю чергою підігріла цікавість прихильників до ситуації. Вона опублікувала ніжно-ліричний пост в Інстаграмі на тему щастя:

“Хочу не втратити в собі ту “маленьку Кріс”, яка була хоч і дуже самостійна та серйозна з дитинства, але дуже любила посміхатись та сміятись! Хоча зараз це все складніше і складніше, тому дуже ціную моменти, які викликають в мені щиру посмішку та відчуття легкості”

Підписники наче відчули настрій блогерки та вирішили підтримати її добрим словом у коментарях, написавши наступне:

  • “Це мало статися, бо всі наші вчинки мають наслідки, але гарна новина в тому, що після цих подій ви станете набагато мудрішою і кращою, ніж були до”
  • “Життя — взагалі складна штука без Вови”
  • “Христиночко! Ви чудова! Але бачу, що щось турбує в душі особисте, не тільки війна робить поганий ваш настрій”
  • “У вас все буде добре. Ви чудова, не втрачайте надію і по можливості попрацюйте з психологом…”

Нагадаємо, що Володимир Остапчук та Христина Горняк одружилися у 2020-му році. Відомо, що молода взяла прізвище свого обранця. До цього шоумен був одружений з перекладачкою Оленою Войченко. Стосунки у пари залишаються напруженими.

Схожі новини