Переможниця “Холостяка” Анна Богдан та Заливако порвали через зраду? До мережі злили неподобства екс-холостяка

Після початку повномасштабної війни на території України на фанатів Михайла Заливако та Анни Богдан чекала неприємна новина — пара прийняла рішення розстатися. Втім, після цього їх помітили у Львові, в обіймах одне одного.

Анна Богдан хоче повернути Заливако
До мережі злили неподобства Михайла Заливако

Фанати вирішили, що пара зійшлася, але насправді стосунки між молодими людьми залишаються незрозумілими. Знову у цьому впевнитися фанати змогли завдяки привітанням Анни Богдан до екс-холостяка, які вийшли вельми сухими та стриманими.

До мережі злили неподобства Михайла Заливако

Нещодавно екс-холостяк святкував свій день народження. У зв’язку з цим він отримав публічні привітання від Анни, а також від своїх друзів, які не надто хвилювалися щодо вибору фотографій та злили неподобства бізнесмена до мережі.

До мережі злили неподобства Михайла Заливако

Ще більш дивує, що даний кадр Михайло Заливако вирішив оприлюднити і на своїй особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, незважаючи на почуття Анни Богдан.

Нагадуємо, що тривалий час глядачі взагалі не вірили, що Михайло обере Анну. Дівчина не сподобалася глядачам через свій зв’язок з політиком та народним депутатом Андрієм Богданом.

До проєкту навіть повернули Юлію Бельченко, яку вважали головною фавориткою бізнесмена. І тим не менш, він обрав Анну, і навіть переїхав заради неї до столиці, покинувши рідне місто Харків. Після розставання пара видалила більшу кількість кількість спільних романтичних фотографій, а після рандеву у Львові так і не повернулася до колишнього формату спілкування з глядачами, коли молоді люди постійно демонстрували свої почуття одне до одного та не соромилися говорити про них на публіку.

Схожі новини