Лобода розплатилася за підтримку України втратою тренерського крісла в шоу “Голос”: на росії більше не чекають

Лише після повномасштабного вторгнення Світлана Лобода почала допомагати Україні та засуджувати росію, в якій виступала усі 8 років війни. Вона натякнула, що прийшла до тями лише тоді, коли “прилетіло” до її рідного міста Ірпінь. і це дуже її розчулило та довело до тих думок, що вона не правильно обрала свою позицію. До того моменту,  гроші та кар’єра були для неї важливішими.

Лобода після критики зі сторони Українців записала сльозливе відеозвернення, де вона сама себе засуджує за зраду. Проте виправдати себе перед українцями та перед колишніми колегами, їй не вдалось, сльози співачки назвали “крокодилячими” та не повірили в її розкаяння.

Насправді мало хто вірив, що Лобода не вчинить так, як Лорак та інші українки, які обрали будувати кар’єру в росії. Проте Світлана на 3-й місяць російської війни почала надавати активну допомогу українцям. Жінка відкрила клуб психологічної допомоги для людей, які постраждали від воєнних дій.

С
Світлану Лободу більше не чекають в росії

Там Лобода зібрала психологів та психотерапевтів, які надають допомогу тим, хто її потребує і не тільки психологічну, а також матеріальну. Центр працює досі та надає реальну користь людям, які постраждали від війни.

Але така позиція Лободи позбавила артистку працювати в країні агресора, що було важливим для неї останні 8 років. Артистку позбавили тренерського крісла на шоу “Голос”. А замість неї взяли співачку Максім, яка нещодавно поборола тяжку хворобу і повернулася на сцену.

Тож, як бачимо, методи росіі незмінні, якщо не за них, то такі люди їм не потрібні. Так сталося і з Лободою.

Схожі новини