Потап висловився про розмову Каменських з Ані Лорак та розповів, як Настя красиво поставила зрадницю на місце

24 лютого 2022 року кожна людина обрала свою сторону та позицію. Артисти як українського, так і російського шоу-бізнесу також визначилися зі своїми поглядами та показали своїм фанатам, ким вони є насправді — борцями за правду чи зрадниками. Як не дивно, але деякі знаменитості, які отримали популярність саме в Україні, з початку агресивного нападу жодним чином не висловились проти кровопролиття на їх Батьківщині.

Настя Каменських прокоментувала свою вагітність
Потап висловився про розмову Каменських з Ані Лорак

Неймовірно обурила українців співачка Ані Лорак, яка багато років була улюбленицею публіки. Виконавиця народилась в Чернівецькій області та починала свою кар’єру в рідній країні, лише згодом переїхавши до РФ. Публіка була вражена та загадувалася над питанням, чи невже масові вбивства, тортури над цивільними та інші жахливі події не торкають серце Лорак, що вона й надалі продовжує замовчувати війну?

Знаменитий продюсер та репер Олексій Потапенко поділився, що на початку війни він, разом зі своєю дружиною Настею Каменських, подзвонив Ані Лорак та намагався достукатись до неї. Про це артист розповів у одному з випусків “ЖВЛ”.

“Ну скажи хоч щось, не мовчи. Ні війні. На що співачка з Чернівців відповіла: “Мені Кіркоров сказав нічого не говорити. Я все розумію. Але він сказав думати на два роки вперед. Тому не треба мене чіпати”. На що Настя їй відповіла, що та більше не має права називатися українкою”, — поділився Потап

Настя Каменських та Олексій Потапенко теж застали хейту від своїх фанатів. З початку війни артисти перебували за кордоном та повернулися додому лише нещодавно. Більшу частину критики отримав Потап, оскільки прихильники вважали, що йому, як чоловікові, потрібно бути вдома та захищати рідні землі від загарбників.

Нагадаємо, що Потап і Настя працюють разом з 2006 року. За цей час колеги закохалися та у 2019 році офіційно одружилися.

Схожі новини