27-річна Аліна Гросу вперше показала свій вигляд після новини про проблеми зі здоров’ям: “Стискає ребра”

Після початку повномасштабної війни на території України знаменита українська співачка Аліна Гросу почала приймати біженців у своєму маєтку у Львові. Вона не просто організувала спальні місця для переселенців, але й почала активно працювати на кухні, щоб безкоштовно нагодувати тих, хто мусив покинути свою домівку.

Аліна Гросу вперше показала свій вигляд після новини про проблеми зі здоров’ям

Аліна Гросу вперше показала свій вигляд після новини про проблеми зі здоров’ям

Втім, через деякий час стало відомо, що Аліна Гросу має проблеми зі здоров’ям. Що саме сталося з артисткою достовірно невідомо, але декілька разів вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри з лікарні. Виконавиця лежала під крапельницями і не показувала себе протягом тривалого часу.

Зірка обмежилася скаргами на нерви, які нібито стали причиною її поганого стану. Втім, сам діагноз озвучений не був.

Нещодавно Аліна презентувала новий сингл під назвою “Лужок”, і нарешті після презентації кліпу показала, як виглядає після тривалої перерви в медіа просторі.

І хоча знаменитості було дуже непросто, виглядає вона на даний момент неймовірно, і здається, наче помолодшала.

Нагадуємо, що її обранця Романа Полянського активно цькували в мережі за його походження, адже він росіянин, а також мовчання. Втім, через півроку Павло Зібров вступився за коханого Аліни та заявив, що увесь цей час Роман знаходився в Україні, допомагав співачці і активно підтримує її батьківщину. Плітки про розрив пари також виявилися лише плітками.

Схожі новини