Україна обміняла Віктора Медведчука: Оксана Марченко вже “видирає” свої багатства назад з натовпом юристів

Ще до початку повномасштабної війни на території України Оксана Марченко поспіхом зібрала валізи та вночі перебралася за кордон. Через 6 днів російська федерація напала. Її чоловік депутат та олігарх Віктор Медведчук у цей час знаходився в Києві під домашнім арештом. Та вже через декілька днів стало відомо, що бізнесмен втік.

Україна обміняла Віктора Медведчука

Тим не менш, переховувався чоловік недовго — його вдалося затримати. Після затримання усе майно та нерухомість Віктора Медведчука було арештоване. Та ж сама доля спіткала багатства Оксани Марченко.

Оксана Марченко та Віктор Медведчук

Втім, телеведуча спочатку попіклувалася саме про свого чоловіка. Жінка оприлюднила декілька відео, в яких зверталася до різних політичних лідерів з проханням звільнити її чоловіка. У тому числі вона просила про це Реджепа Ердогана. І судячи з усього, була почута. Більше тижня тому Україна обміняла Віктора Медведчука на своїх захисників.

Не пройшло і 10 днів після ейфорії від звільнення, як Оксана взялася відвойовувати своє майно.

Україна обміняла Віктора Медведчука

Так, платформа новин Українська правда повідомляє про те, що біля садиби телеведучої з’явилася армія її юристів, які вимагають зняття арешту з нерухомості, аргументуючи цю вимогу тим, що вона належить не Віктору Медведчуку, а саме Оксані. На адресу навіть було викликано поліцію. Втім, чим закінчилася боротьба адвокатів за будинок телеведучої достовірно невідомо.

Нагадуємо, що раніше з’являлася інформація про особливий зв’язок Оксани Марченко та путіна, яку поширив Дмитро Гордон. Також пліткують про те, що президент російської федерації особисто пообіцяв телеведучій повернути її чоловіка, хоча представники офісу президента неодноразово заявляли, що обмінювати олігарха не стануть.

Популярне зараз

Схожі новини