Мама Лілії Ребрик вийшла на вулиці міста з дитячим візком та крихіткою, яку народила ведуча: “Горда бабуся”

Матір відомої української телеведучої Лілії Ребрик показала себе разом з дитячим візком, у якому знаходиться молодша дочка зірки Поліна. Усі деталі в нашій статті.

Історія кохання знаменитої телеведучої Лілії Ребрик та хореографа Андрія Дикого дивовижна. Пара зустрілася на паркеті, у танцювальному шоу, яка зіграло вирішальну роль у житті обох зірок. Обидва перебували у стосунках і навіть не планували вступати у нові романи. Втім, доля розпорядилася інакше. У фіналі проєкту глядачі дізналися, що Лілія та Андрій одружилися.

Мама Лілії Ребрик вийшла на вулиці міста з дитячим візком

Лілія Ребрик нещодавно розповіла, як змінилося її життя після 24.02.2022 року
Мама Лілії Ребрик вийшла на вулиці міста з дитячим візком

Навіть після стількох років щасливого шлюбу Лілія не втомлюється танцювати разом зі своїм чоловіком, і час від часу тішить шанувальників особливою магією, яку вилучає танець закоханих.

У цьому союзі у пари народилося двоє дітей. Прекрасні дівчата Діана та Поліна — копії зіркової матері. Особливо старша дівчинка успадкувала майже усі риси обличчя Лілії Ребрик. Також відчувається і професійний вплив телеведучої на життя Діани: дівчинка пішла по стопах матері і вже активно грає у кінострічках.

Друга дочка Андрія та Лілії Поліна ще досить маленька. Її поява принесла родині також багато щастя. На особистій сторінці бабусі дівчинки в соціальній мережі Instagram свого часу з’явилася публікація, на якій жінка постала разом з ніжно рожевим дитячим візком, а у дописі до фотографії заявила, що вона – “горда бабуся”.

З такою заявою посперечатися важко, адже немає нічого прекраснішого у житті, ніж поява на світ дітей та онуків.

Варто відзначити, що Лілію Ребрик постійно питають, чи планує вона народжувати сина. Зірка на подібні запитання ніколи не дає чіткої відповіді. Однак, один той факт, що Лілія Ребрик не заперечує можливість появи ще одного малюка вже тішить її шанувальників, які бажають їй лише щастя.

Схожі новини