“Я на неї не ображаюся”: Софія Ротару посадила свою помічницю-шахрайку до в’язниці

Колишня помічниця народної артистки Софії Ротару боїться до неї навіть наближатися.

Кілька років тому помічниця відомої співачки Софії Ротару потрапила в тюрму. Артистка посадила свою директорку Ольгу Коняхіну на шість років за шахрайство. Помічниця без відома Софії Ротару домовлялася про її виступи, а передоплату забирала собі. У підсумку народна артистка не дорахувалася 7 мільйонів рублів прибутку.

В програмі “Зірки зійшлись” Ольга Коняхіна розповіла про те, як склалося її життя після в’язниці, і як вона ставиться до Ротару.

Софія Ротару і Ольга Коняхіна
Софія Ротару і Ольга Коняхіна

Колишня директорка народної артистки відсиділа у в’язниці три роки за шахрайство. Її випустили раніше призначеного терміну за зразкову поведінку в закладі.

Коняхіна зізналася, що в тюрмі думала, що після звільнення відразу почнеться насичене життя – знайдеться робота, з’являться нові проєкти. Насправді все виявилося інакше. Ніхто не хотів працювати з шахрайкою.

«Я прийняла це. Зрозуміла, що я не маю права ображатися на когось, що мені ніхто нічого не винен. Мені треба самій заново починати жити»,- каже Коняхіна.

Коханий чоловік дочекався жінку з в’язниці, але невдовзі після звільнення покинув. Коняхіна каже: не могла заробляти так багато, як раніше.

Зараз колишня помічниця Ротару живе дуже скромно – на зйомній квартирі, бо власного житла не має. Через карантин в неї проблеми з роботою, тому іноді навіть проблемно заплатити квартплату.

Коняхіна на волі вже 7 років. Вона зізнається, що ні на кого не тримає зла, але з Ротару не спілкується.

«Я не хочу до неї наближатися», – розповідає Ольга.

Вона згадує, що в тюрмі в неї цілком серйозно запитували, чи присилає її посилки Ротару.

Ольга Коняхіна каже, що в тюрмі було складно, не було можливості побути самій. Ще там багато зраджують, тому вона знайшла в місцях позбавлення волі всього одну подругу, з якою спілкується і досі.

За її словами, вона має нових підопічних артистів. Однак працювати заважає коронавірус.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини