Як виглядають чоловіки, від яких народжувала дітей Ольга Фреймут та хто з них зміг окільцювати ведучу?

Одна з найвідоміших телеведучих країни, Оля Фреймут, з 2016 року щаслива у шлюбі з продюсером та генеральним директором “Нового каналу”, Володимиром Локотко. Зіркове подружжя віддає перевагу не виносити подробиці своїх стосунків на загальний огляд та не часто розповідають про себе. Сьогодні пані Оля з чоловіком виховують двох дітей. Але не багато хто знає, що шлюб з продюсером далеко не перший у житті Фреймут.

Ще студенткою Ольга вирушила вивчати журналістику у Велику Британію, де познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком. Англієць, на ім’я Ніл Мітчелл, почав залицятись до ведучої майже одразу, як побачив її, але Фреймут не відповідала на увагу взаємністю. Ніл не втрачав надії достукатись до серця коханої та згодом отримав результат своїх старань — Ольга закохалась в нього та доволі скоро завагітніла. Здавалось, що далі пару очікує сімейних затишок та виховання дитини, але все було не так райдужно. Журналістка швидко зрозуміла, що перед нею не та людина, з якою вона готова зв’язати своє життя та ще бувши вагітною втекла від ревнивця назад в Україну.

Як виглядають чоловіки, від яких народжувала дітей Ольга Фреймут

Вдома Оля Фреймут продовжила працювати та познайомилась з продюсером “5 каналу”, Олександром Ракоїдом. Чоловік знав, що ведуча має дитину, але не зміг встояти перед її шармом та красою. Саша зробив пропозицію руки та серця Ользі, але офіційно закохані так і не розписались, хоча й повінчалися у церкві. Популярність зірки тільки починала зростати та для телебачення ведуча обирала псевдонім. Ні її справжнє прізвище Коник, ні чоловіче прізвище Ракоїд не влаштовували артистку, тому знаменитість прийняла рішення взяти за сценічне ім’я дівоче прізвище матері — Фреймут. Відносини з Олександром невдовзі втратили іскру пристрасті та пара розлучилась, залишившись у дружніх стосунках.

Як виглядають чоловіки, від яких народжувала дітей Ольга Фреймут

Після розриву Оля присвятила себе кар’єрі та участі у різних проєктах. З майбутнім чоловіком познайомилась саме на роботі та відносини між ними були суто професійними. Але, як то кажуть, серцю не накажеш. Колеги покохали одне одного, одружились та вже понад 6 років щасливі разом.

Родина Ольги Фреймут
Як виглядають чоловіки, від яких народжувала дітей Ольга Фреймут

Нагадаємо, що Ольга Фреймут була директоркою Школи Леді у рамках телепроєкту “Від пацанки до панянки”.

Схожі новини