Стало відомо, хто став переможницею “Холостяка-12”: покинула Україну і переїхала до Топольського в Маямі

Після виходу першого епізоду романтичного реаліті-шоу “Холостяк” глядачі вже визначилися зі своїми фаворитками і активно вболівають за дівчат. А тим часом комусь вдалося натрапити на фотографії, які можуть свідчити про те, що переможниця вже проживає разом з Алексом Топольським в Сполучених Штатах Америки.

Стало відомо, хто став переможницею Холостяка-12

Новий холостяк Алекс Топольський ніжно притиснув до себе малюка
Стало відомо, хто став переможницею Холостяка-12

Нею, ймовірно, виявиться Олександра – 25-річна харків’янка, яка займається спортом, духовним розвитком та медитаціями. Користувачі з’ясували, що саме вона отримає обручку у фіналі проєкту.

Так, на особистій сторінці екс-учасниці шоу велика кількість знімків, які зроблені у Флориді та Нью-Йорку. Іскру між головним героєм та його явною фавориткою аудиторія помітила одразу ж.

Стало відомо, хто став переможницею Холостяка-12

Тим часом у соціальній мережі Тік Ток вже активно створюють відеоролики на рахунок переможниці, якою де-факто вважають саме харків’янку Олександру. Але не варто відкидати версії, згідно якої Алекс міг обрати абсолютно іншу дівчину, але після зйомок все ж таки зійтися з цією учасницею.

Стало відомо, хто став переможницею Холостяка-12

Нагадуємо, що ввечері 28 жовтня українські глядачі нарешті змогли побачити перший випуск 12-го сезону романтичного реаліті-шоу “Холостяк”, в якому головний герой обирав дівчат, з якими буде далі зніматися у шоу. Серед учасниць опинилася і колишня дівчина Тараса Цимбалюка Вікторія.

Також шоу привернуло до себе увагу через українське дублювання низької якості, яке далеко не кожному прийшлося до смаку. Через те, що учасниць дублювала одна акторка, у коментарях під публікаціями на офіційній сторінці проєкту з’явилося дуже багато скарг.

Схожі новини