Віталій Козловський зізнався, що змінив ставлення до Кондратюка після початку війни: “Неправильно себе повів”

Відомий український співак Віталій Козловський знову розповів про своє ставлення до Ігоря Кондратюка та як воно змінилося після початку війни.

Конфлікт між Віталієм Козловським та його колишнім продюсером Ігором Кондратюком триває вже багато років. Уся його суть полягає в тому, що колись співак захотів будувати кар’єру незалежно від свого керівника, на що отримав жорсткий відпір.

Віталій Козловський зізнався, що змінив ставлення до Кондратюка

В результаті Кондратюк змусив через суд виплатити виконавця не тільки шалені суми, що майже неможливо реалізувати, але й зіпсував йому творчу кар’єру, закриваючи для нього усі платформи та майданчики для виступів.

Віталій Козловський зізнався, що змінив ставлення до Кондратюка

Тривалий час Віталій Козловський обговорював цю ситуацію з журналістами і не добирав слів, говорячи про свого колишнього друга та наставника. Нещодавно зірка завітав у Лос-Анджелес, де зустрівся разом з українським телеведучим Анатолієм Анатолічем.

Заздалегідь чоловіки розповіли, що поїздку їм оплатили, а живуть вони в гостях, а не в готелі. Даний факт вони підкреслили задля того, щоб уникнути хейту.

Під час розмови Віталій зізнався, що сильно змінився після початку повномасштабної війни. Співак визнав, що в нього була відсутня позиція і він взагалі не знав, що це таке. Мовляв, зробив багато помилок саме через те, що не мав конкретних поглядів. Зараз вже Козловський навіть по-іншому дивиться на його скандал з Ігорем Кондратюком.

“Одним словом, я багато чого не розумів, сьогодні в мене відкрилися очі на життя, на людей, на ставлення людей. Я, наприклад, збагнув, що я за 10 років після розставання з продюсером Кондратюком довгий час вважав себе винним в тому, що я якось неправильно себе повів. Але сьогодні я розумію, що це він не досить добросовісна людина. Я б такого, наприклад, ніколи не зробив по відношенню до іншої людини.

Схожі статті