Притула кусає лікті: Леся Нікітюк у стильній білизні показала результат тренувань з Мариною Боржемською

Леся Нікітюк похизувалась відмінним результатом тренувань з відомою тренеркою Мариною Боржемською та змусила Сергія Притулу жалкувати, що не втримав таку красуню.

Леся завжди слідкувала за собою, тому має чудову фігуру та зовнішні дані. Звісно, що на це впливає не тільки генетика, а ще і якісний догляд за собою та поважне, відповідальне ставлення до свого здоров’я. Тому попри спадкові дані, ведуча займається спортом і до того ж активно. Не так давно Леся почала задуматися у залі з зірковим тренером Боржемською, але вже неодноразово хизувалася результатом.

Леся Нікітюк похизувалась гарною фігурою
Леся Нікітюк похизувалась гарною фігурою

Варто зауважити, що Нікітюк має красиву фігуру і це вона зовсім не приховує, адже нічого соромитися, скоріше навпаки. Тому дівчина вирішила сфотографуватися перед дзеркалом у леопардовому комплекті спідньої білизни та продемонструвати результат своєї праці. По-перше, сама Леся неперевершена, а, по-друге, цей сміливий комплект робить образ просто космічним. Тому багато компліментів отримала ведуча від своїх шанувальників.

Певно, якби Леся з’явилась у такому вбранні перед колегою Притулою, то він би точно сто разів пожалкував, що не втримав Лесю біля себе. Тим більше після всіх чуток про їх бурхливий роман, публіка точно цього чекає. Але ж Сергій одружений чоловік та ніколи не збирався покинути свою дружину. І це варто відзначити, адже у нашому світі можливо все і зради вже давно вважаються частиною подружнього життя. Та на щастя, далеко не всі дотримуються такої думки. Тому стосунки між ведучими залишилися лиш у просторі.

Та якщо повернутися до Лесі, то звісно, вона переймається тим, що досі не має коханого чоловіка та дітей, але, певно поки що у неї інші завдання від долі, тому Нікітюк ще не зустріла того єдиного чоловіка, з яким хотіла б провести своє життя і накопичувати щасливі, родинні моменти.

Леся Нікітюк показала фігуру у красивому комплекті
Леся Нікітюк показала фігуру у красивому комплекті

Тож, поки що ведуча займається собою та волонтерською діяльністю, що також дуже важливо, особливо зараз, коли багато людей потребують допомоги. А щастя знайдеться само собою, потрібно лише вірити і бути готовими до нього.

Схожі новини