Екс-дружина Олега Кензова шокувала зізнанням про домашнє насильство

Колишня дружина Олега Кензова розповіла про три пекельні роки життя.

Наталія Ярмоленко, більше відома як DJ Madonna, та співак Олег кензов були разом три роки. Лише після розлучення дівчина зважилася розповісти яким було її життя з іменитим співаком.

Наталія Ярмоленко та Олег кензов познайомилися в одному з найелітніших клубів України і майже відразу почали жити разом. Дівчина зізнається, що тоді зреагувала на одну єдину фразу співака з проханням допомогти. DJ Madonna пригадує, що спочатку все було чудово, але згодом чоловік почав вимагати, щоб вона доводила йому своє кохання. Співак навіть перевіряв її телефон, месенджери та електронну пошту у пошуках зради.

Оскільки дівчина працює у нічних клубах і активно веде сторінку в Instagram, то Олег Кензов почав переглядати світлини і коментарі коханої. Тоді ж, за словами Наталії і пролунав перший дзвіночок до того, щоб піти від чоловіка-аб’юзера. Справа в тому, що виконавець побачив один з коментарів до фото дівчини і поцікавився що це за чоловік, який коментує фото. Побачивши на фотографії профілю зовнішність коментатора, співак втратив контроль над собою і вирішив, що Наталія хоче з ним зрадити виконавця.

Тоді Олег Кензов вперше підняв на неї руку. Чоловік бив Наталію цілу ніч, аж поки не прокинулися діти. Тоді, як згадує жінка, дісталося і старшому синові діджейки. Хлопець хотів захистити маму, але Олег накинувся на нього і бив доти, доки сама ж Наталія не відтягнула його. Все це бачив молодший син діджейки, який плакав від страху і просив чоловіка зупинитися. Згодом Олег повернувся і Ярмоленко пробачила його.

На запитання журналістів програми “Зірковий шлях” чому Наталія не пішла до міліції знімати побої, жінка зізналася, що їй було соромно. Тепер діджейка розуміє, що це була її найбільша помилка. Так само, як і в більшості жінок, які живуть з аб’юзерами.

Наступного разу Олег розпустив руки після поїздки з концертом до Дніпра. Там він весь час був чимось незадоволений, а повернувшись додому вдарив дівчину чолом зі словами ”Довипендрювалась? Тепер так буде завжди”. Жінка не витримала, зібрала речі, дітей і пішла до подруги. згодом вона пробачила співака і повернулася до нього.

Востаннє Олег Кензов побив Наталію у Львові. Тоді жінка ледь не втратила свідомість і обмочилася. Співак навмисно забрав у неї гаманецю, щоб діджейка не могла втекти. Проте вона таки втекла. Подруга купила їй квиток до Києва. Після цього Олег Кензов сам покинув Наталію і знайшов собі іншу. Тільки тоді жінка змогла видихнути.

На прохання журналістів “Зіркового шляху” прокоментувати сказане DJ Madonna, Олег Кензов відповів, що це все неправда. Це говорить образа покинутої жінки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини