Підсумки 2022 року: українські зірки, які одружилися під час війни – Синельников, Кривошапко, Трінчер

Війна не тільки не стає перепоною для кохання, але і навіть форсує події у житті людей, адже раптом вони розуміють, що є в ньому найголовнішим.

Євген Синельников

Хто з зірок одружився під час війни

Історія одруження Євгена Синельникова дійсно вражає. Пропозицію своїй другій дружині він зробив під час окупації Київщини. Родина знаходилася в Бучі, очікувала евакуації і переживала найстрашніші часи. Тоді ж Євген вирішив не гаяти часу і запропонував своїй коханій Наталці вийти за нього. Через декілька місяців пара зіграла весілля прямо на подвір’ї дому, де колись вони гадали, чи виживуть взагалі.

Олександр Кривошапко

Олександр Кривошапко і Марія
Хто з зірок одружився під час війни

Олександр Кривошапко одружився під час війни втретє. Новою обраницею співака стала косметологиня на ім’я Марія. Разом з нею він рушав до Маріуполя, де в нього проживала родина, а також померла бабуся.

Анна Трінчер

Олександр Волошин та Анна Трінчер
Хто з зірок одружився під час війни

Весілля співачки Анни Трінчер для багатьох її фанатів стало справжнім сюрпризом. А форма торжества була не менш неочікуваною і для неї самої. Наречені планували виїзну церемонію, на яку запросили гостей, однак за декілька днів до весілля довелося все скасувати. Натомість вони розписалися в Києві, куди приїхали близькі пари, щоб привітати.

Андрій Рибак

Андрій Рибак та Аліна Смірнова
Хто з зірок одружився під час війни

Екс-учасник романтичного реаліті-шоу “Холостячка” Андрій Рибак також прийняв рішення одружитися під час війни з дівчиною на ім’я Аліна. Про красуню фанати дізналися ще під час зйомок. Власне, саме через неї Мішина і попрощалася з хлопцем, адже дізналася, що він підтримує зв’язок з нею.

Максим Девізоров та Світлана Гордієнко

Хто з зірок одружився під час війни 

Зірка серіалу “Перші ластівки” Максим Девізоров весною побрався зі своєю колегою, акторкою Світланою Гордієнко. До церемонії пара довго не бачилася, так як зірка служить Збройних силах України і захищає Батьківщину. Заради весілля хлопця відпустили лише на один день. Пара відсвяткувала у Дніпрі.

І поки одні одружувалися, інші розлучалися.  Варто відмітити, що українці почали не тільки активно грати весілля, але й рвати стосунки.

Схожі новини