Ведучий шоу “Пара на мільйон” Міщеряков розповів, як зрозумів, що це кохання на все життя і показав наречену

Рома не просто так став ведучим шоу, на якому молоді хлопці й дівчата з різних світів намагаються побудувати свої стосунки. А саме через те, що він й сам вже встиг побудувати міцні стосунки у реальному житті та щасливий у них понад 4 роки.

Оскільки зараз Рома став ще популярнішим та публічним чоловіком, його особисте життя почало цікавити багатьох дівчат. Адже варто сказати, він дуже симпатичний та добрий. Та доведеться розчарувати глядачів – серце Міщерякова вже давно зайняте. І саме тому, Рома вирішив розповісти, як він зрозумів кілька років тому, що Юля, це його доля й кохання на все життя.

В інтерв’ю для Нового каналу ведучий ексклюзивно розповів історію свого першого побачення з обраницею. Отже, він згадав, що запросив дівчину у кіно та купив поп-корн та напої й чекав на Юлю вже у кінотеатрі. Але дівчина з’явилась так ефектно, що цей момент відбився у пам’яті обох до сьогоднішнього дня.

Роман згадав, що коли на горизонті з’явилась дівчина, то не навмисно зачепила стійку зі снеками та знесла її та звісно всі закуски розсипалися просто на підлогу. Рома побачивши це намагався допомогти їй все зібрати, але сам звалив ще один. Тоді ця ситуація була дуже не зручною, але вони обидва почали голосно сміятися та пішли на сеанс без нічого.

І саме той момент за словами Міщерякова дав йому зрозуміти, що з цією дівчиною точно не буде сумно,а головне в стосунках це сміятися разом та дарувати один одному щастя та радість життя.

Так, рома вже 4 роки будує гармонійні стосунки з Юлею та досить активно показує дівчину у соціальній мережі та з пропозицією руки й серця поки не поспішає. Але запевняє, що ці стосунки доленосні та найкращі в його житті.

Схожі новини