Лобода в тілесній комбінації з робмовидним декольте показала, що таке справжня українська краса: “Найкраща”

Російська співачка українського походження Світлана Лобода сколихнула мережу виступом на благодійному концерті. Користувачі звернули особливу увагу на костюм артистки.

Коли розпочалася повномасштабна війна в Україні Світлана Лобода, яка багато років будувала свою музичну кар’єру в російській федерації, повернулися до витоків, підтримала батьківщину та засудила російську агресію.

Світлана Лобода у свій ювілей зробила подарунок українцям
Світлана Лобода підкорила мережу образом у комбінації з декольте

Зокрема артистка приїхала до рідного Ірпеню, який сильно постраждав під час боїв. Тривалий час Лободу звинувачували у запізненні з політичною позицією. Втім, співачка запевнила, що готова підтримувати Україну не тільки на словах, але і активними діями. Зокрема, зірка влаштовує благодійні концерти, усі кошти з яких рушають на допомогу Втім, співачка запевнила, що готова підтримувати Україну не тільки на словах, але і активними діями. Зокрема, зірка влаштовує благодійні концерти, усі кошти з яких рушають в фонди.

Світлана Лобода підкорила мережу образом у комбінації з декольте

Світлана Лобода вперше розповіла про таємного чоловіка
Світлана Лобода підкорила мережу образом у комбінації з декольте

Так, нещодавно Світлана оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри з чергового концерту, який відбувся за кордоном. На знімках Лобода постала у блискучій комбінації з драпіруванням та глибоким ромбовидним декольте.

У коментарях під публікацією співачку одразу ж почали осипати компліментами.

Світлана Лобода підкорила мережу образом у комбінації з декольте

Нагадуємо, що Світлана Лобода понад декілька років не проживає в російській федерації та переїхала разом зі своїм новим обранцем і двома доньками в Європу. Особистість свого чоловіка співачка не розкриває, а минулого року розірвала стосунки навіть з Нателлою Крапівіною.

Схожі статті