Найкрасивіша жінка України: Ольга Сумська покрила голову хусткою та забрала всі компліменти старшої сестри

Любов сестер Сумських до такого головного убору, як хустка — беззаперечна. Хустка для них не тільки елемент образу, це вже культова річ, завдяки якій їх можна впізнати серед інших зірок.

Сестри Сумські в хустках

Артистка Наталія Сумська більше 300 разів за життя зіграла на сцені театру персонажа Кайдашихи. Вона, як відомо, носила хустину, зав’язану на голові, адже була заміжньою жінкою.

Наталія Сумська в ролі Кайдашихи на сцені театру

Для Ольги це також невід’ємна частина образу: від Роксолани, що як кожна поважна східна володарка не могла з’явитися на екрані з непокритою головою, до мами Проні Прокопівни з вистави “За двома зайцями”.

Саме в цьому сценічному образі зі строкатою хусткою в різнобарвні квіти, що акуратно зав’язана на голові, та яскравим макіяжем з акцентом на бездонні очі артистки Ольга Сумська 7 грудня привітала підписників з Днем української хустки.

Шанувальники не могли лишитися осторонь, та прокоментували світлину справжньої української красуні:

  • “Як вам до лиця ця хустка. Така гарненька.”
  • “Яка краса страшенна сила!”
  • “Красуня! Эталон жіночої краси.”
  • “Ольга В’ячеславівна, ви в хустці схожі на свою маму! Перед очами її фотографія в червоній хустці!”

Щорічно 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки, який вперше провели в 2019 році. Головна мета цього свята — продемонструвати, як із покоління в покоління передається традиція носити цей головний убір. Цей автентичний аксесуар об’єднує жінок різного віку, професій своєю спільною метою зберегти та відновити українську культуру.

Ще за наших пращурів хустка набула мало не магічного значення, постійно використовувалася в обрядах. Вона стала символом жіночності та вірності, підкреслюючи красу дівчини або жінки, яка її зав’язала.

Така різноманітна українська хустка

Тому, акторка Ольга Сумська долучилась до привітань з цим святом, щоб популяризувати традицію носити хустки, адже ніщо так не підкреслює багатовікову вроду українських жінок.

Популярне зараз

Схожі новини