Височенні дерев’яні колони, панорамні вікна і два поверхи: Фреймут показала, як виглядає її розкішний маєток

Як відомо, знаменита українська телеведуча Ольга Фреймут декілька років тому вийшла заміж за телевізійника Володимира Локотко. У пари народилося двоє дітей – Валерій та Євдокія. Щоб постійно знаходитися поруч зі своїми спадкоємцями, зірка покинула телебачення та зосередилася на своїй сім’ї.

Для життя родина обрала розкішний будинок на Київщині, який Ольга час від часу показує своїм підписникам. Втім, румтуру по будинку вона не влаштовує, що дещо ускладнює для шанувальників процес складання враження про місце, де проживає знаменитість.

Ольга Фреймут засвітила на відео свій розкішний маєток

Після початку повномасштабної війни в Україні Ольга разом зі своїми дітьми та чоловіком перебралася до Великобританії. Там вона знайшла для себе роботу — пише колонку у місцевій газеті про війну. Однак, на День Святого Миколая зірка не забула про своїх шанувальників і оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео з привітаннями від молодшої дочки. На ньому Євдокія співає пісню.

Під час зйомки Ольга засвітила свій будинок, тому фанати мають можливість розгледіти, як саме виглядає перший поверх маєтку.

Ольга Фреймут засвітила на відео свій розкішний маєток

Варто відмітити, що дочка Фреймут вже демонструє таланти, які успадкувала від своєї матері, а також вроду. Маленька принцеса має глибокий блакитний погляд, світле волосся та горду поставу.

Для відео зірка нарядила свою дочку у рожеву сукню з рожевими туфельками та підібрала їй світлі колготки.

Схожі новини