36-річна Злата Огнєвіч розповіла про свій найбільший рекорд у житті, яким пишається: “Уявіть собі, я змогла”

Злата з тих, хто дуже слідкує за собою та завжди хоче виглядати неймовірно та привабливо, тому жінка ходить до спортивної зали та вирішує ділитися цим з підписниками. Тож, тендітність не дається зірці просто так. Це вартує дівчині великих зусиль. А саме, активної роботи у спортивній залі.

Та й до того ж Злата багато їздить на гастролі, концерти, де вчить багато танців та рухів. Так днями Злата вирішила поділитися історією зі своєї останньої зйомки. Вона дуже багато ходила пішки, і, виявляється змогла побити власний рекорд.

Злата побила власний рекорд

Злата багато ходить пішки й дуже полюбляє це робити, тому, за її розповіддю цього разу вона побила власний попередній рекорд. Тепер він складає 50 поверхів, а раніше було 40. Тож, зірка стала набагато виносливіша, ніж була раніше і змогла зробити свій рекорд більше, ніж це було зазвичай.

Злата побила власний рекорд

Але цей й не дивує, адже Огнєвіч була завжди у гарній фізичній формі, вона не приховує того факту, що спорт – це обов’язкова частина її життя. Жінка вважає, що це ключ до гармонії з собою зсередини та зовні.

Тож, Злата може собою пишатися, тому що її спортивна підготовка дозволяє їй робити нові особисті звершення та досягати нових результатів. Це прекрасно, для жінки у 36 років, адже деякі люди й у 19 не можуть вести такий активний спосіб життя і досягати спортивних звершень. А от Огнєвіч це під силу.

Також варто сказати, що цього року Злата досягла й багато творчих висот. Вона стала ведучою Євробачення-2023, а також стала виступати на благодійних концертах і випускати патріотичні українські пісні. Також Злата стала волонтером і це дуже гідно.

Популярне зараз

Схожі новини