Тоня Матвієнко та Мірзоян влаштували романтік, але без мами не обійшлося: Ніна Митрофанівна скрізь з ними

Після початку повномасштабної війни в Україні Тоня Матвієнко забрала дочок Уляну таніну та рушила за кордон. Спочатку сім’я знайшла прихисток у Португалії, але потім змінила місце проживання на Великобританію.

Уляна не змогла витримати тривалу евакуацію, тому повернулася в Україну, а натомість Антоніна досить тривалий час перебувала в Європі, так як я маленька донечка пішла до школи.

Як змінилася Тоня Матвієнко після весілля з Арсеном Мірзояном
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян показали свій відпочинок в горах

Для співачки було дуже важко переживати розлуку зі своїм коханим чоловіком Арсеном, який на той час перебував в Україні та активно гастролював у рамках благодійного туру. Зірка увесь цей час абсолютно безкоштовно виступав на різноманітних майданчиках, а мета була лише одна — зібрати якомога більше коштів на допомогу Україні.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян показали свій відпочинок

Декілька тижнів тому Тоня Матвієнко повернулася до своєї сім’ї. Імовірно, поїздка носить святковий характер, адже будь-яка родина хочу провести разом час на Різдво та Новий рік. Але не обійшлося і без роботи.

Нещодавно Тоня оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нові кадри з спа-готелю “Романтік”, де разом зі своїм чоловіком та матір’ю Ніною Митрофанівнаою взяла участь у акції “Салат для солдат”.

Зірки заатали рукава та зайнялися фізичною роботою всією сім’єю, результати якої показали фанатам.

Судячи з вигляду, усі були задоволені проведеним разом часом та тим, що змогли якимось чином допомогти українським воїнам та показати їм свою повагу та вдячність.

Схожі новини