Ніна Матвієнко пригадала, як ходила каятись в церкву: “Я пішла покаялась і батюшка дуже сміявся”

Ніна Митрофанівна вже досить зріла людина, але вона не втрачає свій життєвий оптимізм та жагу до життя. І це неймовірно, оскільки загалом люди у такому віці не надто активні, але народна артистка, показує те, що можна жити й інакше.

Ніна Матвієнко насмішила батюшку

Тож, Ніна досить часто виходить на публіку та дає інтерв’ю. Так, нещодавно співачка завітала на розмову до Олени Кравець на шоу “Тихий вечір”, де жінка розповіла про свої пригоди та згадала, як одного разу вона приходила покаятись до церкви через свою нецензурну лексику. Але насправді це не можна назвати гріхом, тому що всі ці слова були спрямовані на російських загарбників.

Тож, Ніна Митрофанівна розповіла про свою реакцію на все, що вони коять на нашій землі. Звісно, що жінку це все дуже непокоїть і навіть вона не може стриматись, коли бачить наслідки російських злочинів.

“Падло можу сказати на москалів, на орків кажу падлюки, або гірше щось Матюкнулася кілька разів, але пішла покаялась через це, і батюшка дуже сміявся. Він не вірив, що я можу таке казати, тому йому було смішно” – розповіла Ніна Матвієнко.

Тож, як бачимо, і таких стриманих людей, як Ніна Митрофанівна, можна вивести з себе та змусити зробити щось не надто пристойне, наприклад, як використати нецензурні слова. Але ж все ж таки для виховання співачки – це вихід за межі й тому, Ніна Матвієнко вирішила піти до батюшки, аби вимолити свій так званий гріх.

А от про українських захисників Ніна Митрофанівна навпаки молиться та бажає їм лише здоров’я та сил, і, звісно, найшвидшої перемоги.

Схожі новини