Влад Міцкевич з “МастерШеф” заради Пави натягнув на голову перуку: такого Ектор точно не очікував

Владислав Міцкевич та Вадим Бжезинський познайомились на кулінарному проєкті "МастерШеф" та знайшли між собою спільну мову настільки, що стали досить гарними друзями і тепер їх просто не розлучити.

Влад та Вадим на шоу проявили себе як неймовірні кулінари та люди з високим почуттям гумору, обидва досить емоційні та зосереджені на своєму кулінарному шляху. Тому, обидва здобули перемогу на шоу і змогли вразити суддів та глядачів. Влад та Вадим зуміли підкорити серця українців, тому що обидва дуже легкі та цікаві, як особистості та як кулінари.

Пава та Міцкевич

Пава та Міцкевич досить часто з’являються в інтернет-просторі разом на смішних цікавих відео, які знімають для тік-току та для instagram. Тому, у них є багато спільних жартів та спогадів. Чоловіки навіть одного разу їздили у Вінницю на старому автомобілі – Запорожці, з яким в соціальних мережах було дуже багато відео та жартів.

Та у житті що Вадим, що Влад досить серйозні люди, оскільки мають свої ресторани та побудували свій бізнес з нуля й самі зуміли зробити з себе кулінарами з великої літери. І в цьому їм допомогло шоу та настанови Ектора й інших суддів “МастерШеф”. А також подарувала дружбу.

Тож і зараз Міцкевич та Бжезинський продовжують міцно дружити та знімати свої цікаві відео. Наприклад, на останньому Владислав одягнув руду перуку з довгими локонами та білу футболку, він грав роль нареченої, а от Пава став нареченим у камуфляжних брюках та світшоті. Тож, за кадром грали голоси з тік-току, де Пава сказав, що не одружиться ніколи на такій, як Міцкевич.

Звісно, таке відео викликало багато сміху від шанувальників, оскільки воно дійсно смішне та позитивне, що дуже у стилі Пави й Міцкевича. Тож, хлопці й після проєкту продовжують товаришувати та розвивати свій блог в соцмережах.

Популярне зараз

Схожі новини