Чоловік Камалії Захур вразив зізнанням про стосунки з колишньою дружиною через 20 років після розлучення

Найбагатша співачка України Камалія понад 20 років щаслива у шлюбі з британо-пакистанським бізнесменом Мохаммадом Захуром. Втім, у багатія за плечима залишився ще один шлюб.

Коли стало відомо, що українська співачка Камалія виходить заміж за британо-пакистанського підприємця Мохаммада Захура, якого нарекли “металургійним королем”, чутки, які ходили навколо родини здебільшого буди пов’язані з мотивацією самої виконавиці. Аудиторію бентежила різниця у віці між бізнесменом та артисткою, а також його нескінченні статки, які, як вважалося, не могли не впливати на успіх зірки.

Ще тоді бізнесмен не говорив про те, що його старша дочка Таня лише на декілька років молодша за нову дружину. А про особистість колишньої обраниці було й годі говорити. Мохаммад тримав цю інформацію в секреті багато років. Лише після початку повномасштабної війни в Україні стало відомо, що екс-благовірна бізнесмена — росіянка.

Мохаммад Захур розповів про стосунки з колишньою дружиною

Камалія підпустила до себе 73-річного Михайла Поплавського
Чоловік Камалії Захур вразив зізнанням про стосунки з колишньою дружиною

Після кількамісячної евакуації з України родина дала ексклюзивне інтерв’ю для Ростислава Калацинського. В ньому Захур вперше розповів про те, де мешкає його колишня дружина, і чи спілкуються вони зараз.

“Ми спілкуємося з нею, але в основному на тему наших спільних дітей. На інші теми ми не розмовляємо. Але я впевнений, якби вона була за цю війну, то вона б мені про це сказала. Ми усі разом живемо в одному будинку разом з Танею, з Арманом. З Таніною сім’єю”, — розповів Мохаммад Захур.

Варто відмітити, що зі своєю попередницею Камалія так і не познайомилася особисто, а бачила її лише на фотографіях. Знайомству встав на заваді холодний конфлікт: артистка дізналася про нелестиві висловлювання на її адресу від колишньої дружини Захура ще до зустрічі з нею, а тому відмовилася від подальшого спілкування з жінкою.

Популярне зараз

Схожі новини