Руслан Сенічкін в прольоті: як виглядає чоловік Людмили Барбір, який не пускав її до співведучого-холостяка

Людмила Барбір – знаменита українська телеведуча, акторка, ведуча популярного в Україні ранкового шоу “Сніданок із 1+1”. Жінка разом із сотнями, тисячами українців щоранку зустрічає новий день. Та робить вона це не сама: її телевізійною парою є відомий телеведучий Руслан Сенічкін.

Якщо Руслан Сенічкін – знаменитий український холостяк, то Людмила Барбір абсолютно – навпаки. Сорокарічна жінка одружена та разом зі своїм коханим чоловіком виховує десятирічного сина Тараса.

Людмила Барбір
Людмила Барбір з родиною

І ось нещодавно стало відомо, що чоловік зірки не відпускав жінку до її співведучого.

Людмила Барбір зізналася публіці, що перед виходом у перші ефіри її коханий Ігор прямо говорив про своє невдоволення тим, що Людмила буде вести ефіри Сніданку разом із телеведучим Русланом Сенічкіним.

“Спочатку чоловік сказав: “Я б хотів більше, щоб ти була з Анатолієм, тому що він вже сімейна людина”, – розповіла привселюдно таємницю Барбір.

Жінка каже, що такі розмови на серйозні теми були абсолютно жартівливими, адже її чоловік, мудрий та розсудливий, одразу побачив і погодився, що Руслан та Людмила виглядають дуже красивою та гармонійною телепарою – ніби вони брат та сестричка.

А Руслан Сенічкін, почувши такі відвертості Людмили, дуже обурився та здивувався. Розповів, що вперше взагалі чує таку історію ревності.

Співведучий Барбір, не думаючи, вирішив звернутися до коханого Людмили. Він сказав, як пощастило Ігорю з дружиною. За словами Сенічкіна, Людмила дуже хороша, красива та класна людина.

“Все буде в порядку! Цілою і неушкодженою будемо доставляти дружину додому з роботи”, – дав слово ведучий “Сніданку з 1+1”.

Популярне зараз

Схожі новини