57-річний Віктор Павлік засвітив на кастингу в телешоу шкарпетки: молода дружина Репяхова змусила прибрати

Знаменитий український виконавець Віктор Павлік продемонстрував під час кастингу свої шкарпетки, чим здивував публіку. Усі деталі в нашій статті.

На відміну від попередніх дружин Віктора Павліка його четверта обраниця Катерина Репяхова є публічною людиною. Після зізнання у стосунках з виконавцем концертна директорка почала активно вести особистий блог в соціальній мережі Instagram, і за декілька років він набрав велику аудиторію.

На своєму акаунті дівчина ділиться найрізноманітнішим досвідом: зірковий побут, кар’єра, бізнес, скандали, подорожі, материнство, тощо.

Віктор Павлік засвітив на кастингу в телешоу шкарпетки

Звісно, певній частці підписників Катерини дуже цікавий саме її шлюб зі знаменитістю. І цікавість користувачів Репяхова задовільняє. Наприклад, нещодавно вона розповіла, що вони з чоловіком проходять кастинг на телевізійне шоу. Назву проєкту вона не назвала.

Віктор Павлік засвітив на кастингу в телешоу шкарпетки

Для відбору на зйомки родина мала створити свою відео-візитівку. Однак під час зйомки Віктор Франкович допустив невеличкий конфуз і засвітив шкарпетки, які мирно лежали на дивані позаду нього. Репяхова, як любляча дружина, вказала виконавцю на промах, а потім посміялась з конфузу зі своїми фанатами.

Віктор Павлік засвітив на кастингу в телешоу шкарпетки

До речі, Катерина розповіла, що завдяки цій програмі, фанати Віктора Франковича та її підписники зможуть дізнатися багато нового про їхню родину. Однак члени сім’ї Репяхової участі у зйомках не прийматимуть. Тож формат проєкту поки що залишається для користувачів мережі загадкою.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні родина не виїжджала за кордон. Віктор Павлік вже багато місяців дає благодійні концерти в Україні, а Катерина максимально підтримує чоловіка та свою аудиторію, а також продовжує розвиток свого бізнесу з продажу дитячого одягу.

Схожі статті

Знову червона помада: Тіна Кароль повернулася до колишнього образу – але виглядає вже інакше

Співачка Тіна Кароль не перестає вражати своїх шанувальників постійною зміною образів. Не встигли обговорити один, як усе кардинально змінилося.

Вікторія Сміюха з “НеАнгелів” вперше стала мамою за кордоном: про вагітність не знала навіть Слава Камінська

Після раптового зникнення, у житті другої учасниці "НеАнгели" Вікі Сміюхи відбулися значні зміни. Сама артистка мовчить, але іноді її "прориває".

Так як було вже не буде: Тіна Кароль вразила кардинальною зміною стилю – Дан Балан обділив реакцією

Співачка Тіна Кароль останнім часом радує своїх шанувальників величезною кількістю своїх фотографій, на яких з'являється в оригінальних образах.

Була схожа на Меріл Стріп, а стала копією Мерилін Монро: Ольга Фреймут вразила змінами у зовнішності

Знаменита українська телеведуча Ольга Фреймут опублікувала нові знімки та вразила мережу своїми змінами у зовнішності. Усі деталі в нашій статті.

Нікіта Добринін відсвяткував день народження з сином й поділився планами на Новий рік: “Нічого грандіозного”

Шоумен Нікіта Добринін розповів про свої плани на зимові свята. Чоловік не хоче відмічати Новий 2024 рік пишно та пафосно. А свій день народження він провів з сином.

МастерШеф-12: хто переміг у фіналі шоу і став найкращим кухарем – Ольга Рябенко чи Валерія Матрохіна?

Нещодавно відбувся фінал МастерШеф-12 від 30.12.2023. Переможець вже визначений і ви можете дізнатися, хто переміг МастерШеф. Детальніше у статті.