Як виглядає жінка, яка пішла під вінець з коханням усього життя Могилевської: взяв заміж замість співачки

Стосунки Наталії Могилевської та Єгора Долініна були найяскравішими у біографії артистки. Пара постійно брала участь у різноманітних фотосесіях, а преса невтомно писала про їхні стосунки, спільні виходи в світ, плани на майбутнє. Однак, бізнесмен сильно ревнував кохану до сцени, а вона розривалася між шоу-бізнесом та сім’єю.

Як виглядає дружина Єгора Долініна

Як виглядає дружина Єгора Долініна

Через 5 років цивільного шлюбу закохані вирішили розірвати стосунки. Усе пройшло цивілізовано та без скандалів, аж допоки не стало відомо про те, що Єгор одружується. Затамувавши подих, аудиторія очікувала на реакцію Наталії, а вона цю цікавість не задовільняла, намагаючись не бути головною героїнею даної любовної історії.

І тим не менш, кожен заголовок про весілля підприємця посилався на імовірні почуття Могилевської, яка поступилася місцем дружини колишнього чарівній білявці на ім’я Аліна.

Як виглядає дружина Єгора Долініна

Про одне одного екс-пара згадує лише з ніжністю та любов’ю. Однак, дороги їхні розійшлися і більше ніколи не перетиналися. Навіть рідні дочки бізнесмена, які колись дуже зблизилися зі своєю зірковою мачухою, не підтримують з нею ніякого зв’язку.

Тим часом Єгор Долинін влаштував для своєї нової дружини розкішне весілля, ще й на природі. Преса тоді намагалася зрозуміти, де саме пройшло торжество, і логіка як правило приводила їх до “весілної церемонії за кордоном”.

Зараз родина веде повністю закритий образ життя. З роками журналісти припинили слідкувати за Долініним, так як він немає жодного відношення до Могилевської. Можна сказати, що мрія чоловіка збулася, адже він часом не був у захваті від постійної уваги до своєї персони.

Схожі новини