Приголомшив зізнанням: Андрій Данилко збирається їхати до Москви – сказав, коли поїде і для чого

Андрій Данилко – це знаменитий в Україні та в усій Європі виконавець, який більше прославився майже на цілий світ як Вєрка Сердючка. Саме під таким сценічним псевдонімом чоловік дав сотні концертів і кілька років тому завоював призове місце на великому пісенному конкурсі Євробачення.

Вєрка Сєрдючка
Вєрка Сєрдючка

Не так давно стало відомо, що Андрій Данилко не зможе поїхати на територію російської федерації, яка двадцять четвертого лютого минулого року розпочала повномасштабну війну проти Української держави. А заборона на в’їзд Данилка у рф з’явилася згідно із санкціями, які на нього наклала сусідня країна.

Відповідно до заборони, Андрій Данилко не зможе їздити в рф найближчі пятдесят років. Вєрка Сердючка вже поділився тим, що ж він зробить після того, коли заборона втратить своєї чинності.

Андрій Данилко зізнався, що тоді, коли приїде до росії, він піде шукати могилу російського диктатора. Про це він розповів журналістам італійської газети Corriere della Sera.

Сердючка розповів, що повернеться до москви, коли йому буде дев’яносто вісім і одразу поїде шукати могилу путіна.

Не так давно Андрій Данилко відреагував на те, як російські пропагандисти вкинули в пресу таку інформацію, мовляв співак приїде виступати до Хабаровська.

Андрій Данилко на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм опублікував скріншоти анонсів російських засобів масової інформації.

“Ви там що, зовсім вже?”  – підписав Вєрка Сердючка свою публікацію.

У коментарях під постом українці пожартували над недоречними фейками з боку росіянців.

Популярне зараз

Схожі новини