Шовкопляс привідкрила завісу особистого життя: вперше за довгий час показала дітей – як виглядають хлопчики?

Неля Шовкопляс – знаменита в Україні телеведуча. Жінка стала відомою завдяки тому, як стала ведучою чи не найпопулярнішого ранкового телевізійного шоу на національному телеканалі 1+1. Шовкопляс уже кілька років незмінна ведуча Сніданку з 1+1, жінка кожен ранок зустрічає з мільйонами українців, проте з власною родиною через напружений робочий графік майже не бачиться.

Знаменита телеведуча якось зізнавалась, що для того, аби доїхати та підготуватися до ефіру, їй доводиться прокидатися дуже-дуже рано, а на роботу виходити, коли родина спатиме ще не одну годину.

Неля Шовкопляс заміжня за чоловіком Владиславом, разом вони виховують двох прекрасних синочків Тимофія та Матвія, які зараз уже дорослі.

Раніше телеведуча зізнавалась, що мала багато проблем із тим, як фінансувати дітей і так далі.

“У певний момент ми просто зрозуміли, що на 2,5 тисяч гривень, які платять у сільській школі звичайному вчителю, і на 2 тисячі дитячих, які я отримувала, не дуже проживеш. Це при тому, що нам багато допомагали друзі і батьки — то речами, то підгузками. Так, нам вистачало, але впритул, хоча, бувало, і позичали”, – розповідала вона.

Жінка іноді ділиться світлинами з рідними, проте це дійсно професіональні знімки, які демонструють хіба ідеальну родину. А так – у буденності, Неля Шовкопляс не показує своїх синів.

Скріншот зі сторіс Нелі Шовкопляс
Скріншот зі сторіс Нелі Шовкопляс

Сьогоднішній день – винятковий, адже жінка поділилася селфі з двома синочками. Хлопчики позують у шапках та так само, як і мама, усміхалися.

Примітно, що Неля Шовкопляс не вдягає своїх дітей однаково, як це часто роблять у сім’ях, де діти однакового віку.

Популярне зараз

Схожі новини