Ані Лорак засвітилася на російській музичній премії: усміхнена і щаслива – про Україну ні слова

Навіть після початку повномасштабної війни в Україні шанувальники Ані Лорак так і не змогли дочекатися на її тверду позицію. Зірка не виступила проти агресора. Але навіть публікація, в якійшлося, що Кароліна проти війни, вплинула на її життя. Співачка стала вигнаницею і в Україні, і в російській федерації.

Чому Ані Лорак засуджують більше, ніж інших зірок-зрадників
Ані Лорак засвітилася на російській музичній премії

Боючись за свою безпеку, співачка виїхала з Підмосков’я і забрала разом з собою дочку Софію. Дівчинка майже півроку була разом з батьком Муратом, у той час, як місцеположення Ані взагалі не було відоме.

Ані Лорак засвітилася на російській музичній премії

Але навіть дана, особиста для Лорак ситуація, не змінила її ставлення до російського шоу-бізнесу. Нещодавно Кароліна оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram афішу, в якій повідомила, що стане частиною музичної премії в російській федерації, а також закликала своїх фанатів голосувати за неї.

Ані Лорак засвітилася на російській музичній премії

Примітно, що зараз виконавиця нібито знаходиться в Іспанії. Тим не менш, пліткують, що вона дуже часто буває в москві, про що неохоче розповідає підписникам.

Варто відмітити і той факт, що артистка нібито не може визначитися з аудиторією, для якої хоче співати. Публікації на акаунті Ані Лорак створюються то англійською, то українською, то російською мовами. Складнощі з концертами Кароліна відчуває абсолютно в будь-якій країні, адже навіть в Європі українські активісти не дають її забути про те, що вона зрадила батьківщину. Тому буквально нещодавно Лорак знайшла вихід — організувала онлайн-концерт.

Схожі новини