Акторський склад Дизель шоу: як гумористи прийшли до великої сцени – Булітко, Крутоголов, Сморигін, Глущенко

Дизель шоу багате на талановитих гумористів, які свого часу, мабуть, і не очікували, що будуть виступати на такій великій сцені перед мільйонною аудиторією.

Дизель шоу – це одне з найпопулярніших українських телевізійних гумористичних шоу. Актори-коміки відчувають себе ніби риби у воді, адже жартувати, бути дотепними, смішними та позитивними – це їхній великий талант. Та чи всі вони очікували того, що будуть виступати на великій сцені?

Вікторія Булітко

Вікторія ще з дитинства вирізнялася своїм акторським хистом, проте дівчинку віддали до фізико-математичного класу. Вікторія мріяла спершу бути лікарем, та згодом передумала. Ще зі шкільних років вона любила смішити публіку, була задіяна в самодіяльності школи. Жінка мріяла грати в КВК, один із журі якого її свого часу помітив і запросив до університету в Запоріжжі на театральний. Туди вона і вступила. Жінка почала працювати спершу в театрі Запоріжжя, а потім переїхала в Київ і почала зніматися в телепроєктах.

Вікторія Булітко
Вікторія Булітко

Єгор Крутоголов

Єгор із самого дитинства грав у шкільному КВК. Там він очолював команду гумористів. За освітою чоловік філолог. По завершенню університету чоловік створив команду КВК. Команда існувала до 2006-го року, далі чоловік пішов створювати кар’єру на телебаченні, де знявся в багатьох гумористичних шоу.

Єгор Крутоголов
Єгор Крутоголов

Євген Сморигін

Євген народився в Білорусі. Там він у шкільні роки грав у команді КВК. Чоловік за освітою актор театру оперети. Після розпаду команди КВК Сморигін почав брати участь у багатьох телевізійних проєктах. Його затягнуло в кіно, а у 2015-му Євген  потрапив до Дизель шоу.

Євген Сморигін
Євген Сморигін

Яна Глущенко

Жінка свою акторську кар’єру розпочала ще на першому курсі університету. Початком серйозної гумористичної кар’єри вважає роботу у проекті “Велика різниця по-українськи”. Знялася у 32 кінокартинах. Зіграла понад сотню різних персонажів: медсестри, коханки, типової блондинки.

Яна Глущенко
Яна Глущенко

Схожі статті