Померлий Жванецький залишив півмільярда: кому піде його спадок?

Величезні статки Михайла Жванецького дістануться найріднішим.

Минув лише тиждень після смерті Михайла Жванецького, а вже цікавляться хто успадкує величезні статки сатирика. Майна у нього і справді багато.

Лише з нерухомості у нього два заміські будинки, один у Гробово, а другий – у Троїцькому, велика шестикімнатна квартира у Москві у Старопіменовському провулку у ЖК “Будинок письменників”, квартира в Одесі і, як розповідає Йосип Кобзон, ще є будинок в Америці. Щоправда про нього сатирик ніколи не розповідав. Зараз у шестикімнатній московській квартирі Михайла та Наталії Жванецьких мешкає їхній 25-річний син Дмитро.

Михайло Жванецький з сином Дмитром
Михайло Жванецький з сином Дмитром

Не менше, ніж майна, і родичів у відомого гумориста. За інформацією адвоката, Михайло Жванецький був тричі одружений і має п’ятеро дітей. Крім цього відомо, що у сатирика є ще позашлюбний син від стосунків з домогосподаркою.

Що ж до поділу спадщини, то цілком ймовірно, що майно поділять між собою дружина Михайла Жванецького наталія та їхній син Дмитро. Хоча не виключено, що претендувати на частину статків сатирика можуть діти від попередніх шлюбів та відносин.

Якщо ж заповіт знайдуть, то спадок отримають лише ті, хто в ньому вказаний. Якщо ж на момент оголошення стане відомо про неповнолітніх або непрацездатних родичів артиста, то вони отримають свою частку. При цьому вона складе всього половину від того, що могли б отримати без заповіту.

Про дітей відомо, що син максим проживає в Америці. у михайла Жванецького є ще донька Ліза, спільний з Наталією син Дмитро і позашлюбні донька журналістка Ольга та син Андрій. Але з ними у гумориста не було особливо теплих відносин і спілкувалися доволі рідко.

реклама

Поділіться статтею

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення: “Так мало потрібно для щастя”

Вагітна Лілія Ребрик заінтригувала мережу новим знімком та розповіддю, яка може бути натяком на її чергову вагітність. Телеведуча заговорила про жіноче щастя і вдало приховала животик на знімку, який прикріпила до запису. Усі деталі читайте в статті.
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе переїхали в розкішні київські апартаменти за мільйон доларів (ФОТО)

Віра Брежнєва та її продюсер Костянтин Меладзе таємно одружилися в 2015 році. За їхніми словами, вони не грали пишне весілля, а просто розписалися в одному з європейських міст та влаштували романтичну вечерю. Зараз подружжя вирішило переїхати з Москви до Києва, де купили розкішні апартаменти.
Церковне свято 21 жовтня

Церковне свято 21 жовтня: що можна і не можна робити на Різдво Пресвятої Богородиці – традиції, прикмети

Найважливіше свято сьогодні відзначає наша церква. Шануємо та згадуємо маму Христа - Пречисту Діву Марію, яка теж явилася на землю, як звістка про силу Господню. Дізнайтеся, як правильно справити 21 жовтня, чи потрібно дотримуватися посту і йти до храму.
Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна зізналася, чому не хоче повертатися до України, де у неї вся рідня

Старша донька Ольги Сумської від актора Євгена Паперного, Антоніна, вже декілька років живе в Москві. Там дівчина зустріла своє кохання та народила двох доньок. До України вона не планує повертатися. За зізнанням Тоні, у неї навіть немає зараз змоги часто прилітати в гості до сім'ї.
Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської

Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської: не одружився і покинув покинув з розбитим серцем

У житті відомої української співачки Наталі Могилевської було багато чоловіків, але тільки один зміг підкорити її серце. Саме його вона називає найбільшим коханням і саме його згадує з трепетом у серці. Усі деталі про їхні стосунки читайте далі у нашій статті.

Популярне

Останні новини