Такі схожі: Аліна Гросу показала своїх батьків і бабусю на чуттєвих сімейних світлинах – найрідніші

Так, на своїй сторінці в Instagram зірка поділилася спогадами з 24 лютого. Вона зазначає, що крім війни, у неї були свої особисті труднощі, але завжди старалася посміхатися та радіти кожному дню.

На наступний вечір, співачка дізналася про свої проблеми зі здоров’ям. Проте не здалася й почала приносити користь своїй країні. Аліна Гросу готувала страви для біженців, зустрічалася з фанами, проводила час з рідними людьми та надсилала посилки сім’ям.

Також за цей період знімали кліп, де ексклюзивно артистка показала своїх рідних, а саме маму та бабусю.

“Заїхали в село до бабусі. Її знімали для кліпу”, – поділилася Гросу.

Бабуся Аліни Гросу

Зірка відверто зізналася, що з початком повномасштабного вторгнення співачка схудла на 6 кілограмів, а її мама на цілих 12.

Аліна Гросу з мамою та бабусею

Окрім всіх важких подій в нашій країні, Гросу готувалася до операції. Потім була довга реабілітація, де поряд з нею завжди залишалися її найрідніші люди. В подарунок за все пережите, співачка навіть подарувала собі маленьке щеня. Також артистка поділилася зворушливим фото, де постала з мамою і татом.

Аліна Гросу з батьками

Кожен має пам’ятати, що навіть в найтемніші моменти нашого життя з нами залишаються наші близькі, знайомі, друзі, а найголовніше – батьки. Вони завжди підтримають та будуть поруч в непростий час.

Допомога країні, любов та віра в найкраще обов’язково допоможе українцям пережити всі труднощі.

Популярне зараз

Схожі новини