Андрій Данилко забирає Інну Білоконь та їде на інший кінець планети: скоро Сердючки вже не буде в Україні

Більше півроку тому Андрій Данилко заявив про те, що рушає у концертний тур, який розпочинається з країн Прибалтики. Тоді артист ще не говорив про те, скільки буде тривати його подорож з командою, а також, які частини він збирається відвідати.

Андрій Данилко поїде в Москву
Андрій Данилко їде на інший кінець планети

Настав 2023-й, прийшла весна, а Вєрка Сердючка незабаром з’явиться на іншому кінці планети. Мова йде про великий тур Сполученими Штатами Америки. І на відміну від своїх колег Андрій Данилко не обмежується декількома містами.

Андрій Данилко їде на інший кінець планети

Чоловік відвідає безліч штатів, і дасть можливість усім бажаючим пройти на його концерт і стати частиною благодійної ініціативи, адже Вєрка Сердючка усі зароблені кошти буде перераховувати для України, і ці гроші підуть на її майбутню перемогу. Не варто і казати, що ці суми будуть вираховуватися сотнями мільйонів гривень, і будуть неймовірно важливими для кожного українця.

Андрій Данилко вразив рішенням виїхати за кордон

Так, нещодавно на офіційній сторінці Вєрки Сердючки в соціальній мережі Instagram з’явилася оновлена інформація про квитки, які можна придбати на концерти в Сполучених Штатах. Вже озвучені дати і відомі місця проведення концертів.

Побачити веселу провідницю у своєму місті американці, емігранти та біженці зможуть вже в квітні та травні. І цілком імовірно, що дана пригода може затягнутися, якщо буде успішною та збере аншлаги.

Нагадуємо, що після 24 лютого Андрій Данилко не виходить на сцену у своїх різнобарвних та блискучих костюмах. Натомість вони з Інною Білоконь одягають чорні костюми, щоб підкреслити, що їхній концертний тур ведеться в умовах жорсткої боротьби.

Популярне зараз

Схожі новини