Зрадниця всієї України: де зараз перебуває екс-народна артистка Таїсія Повалій і чим займається

Раніше, не було проблемою поїхати виступити у росії, чи росіянам в Україні, адже шоу-бізнес цих двох країн завжди був чимось неподільним. Мюзикли, серіали, новорічні концерти завжди вміщували у себе як українських, так і російських артистів. І це вважалося нормою, оскільки не було жодної різниці де ти живеш, важливо було те, як ти виступаєш та які в тебе рейтинги.

Таїсія Повалій

Та у 2014 році ці часи припинилися через те, що рф напала на Донбас, Крим та Луганську область. Тоді багато українських артистів переїхали жити та працювати у москву, бо бачили там більше перспектив. Так,  наприклад, вчинила й Таїсія Повалій, яка обрала для себе росію, а не Україну. Насправді до лютого 2022 року все це здавалося нормальним, адже кожен сам творець свого життя. Всі колеги ставилися до цього адекватно.

Але коли після 24-го лютого Таїсія обрала для себе підтримати президента росії – це вже було занадто не нормальним для всіх, хто її знав та працював. Навіть найкращий друг Павло Зібров спочатку намагався щось донести до колеги та екс-коліжанки, але всі його спроби виявилися марними.

Таїсія Повалій

Тож зараз у мережі є багато інформації про концерти Повалій в росії, де вона нахабно та цинічно виконує пісні українською мовою і вважає це нормальним. Тобто, артистка публічно підтримує воєнні злочини тієї країни, яку обрала для комфортного життя та абсолютно спокійно дає концерти.

Щоправда, зовнішній вигляд співачки зовсім змінився. Адже після чергових пластичних операцій, її зовнішність стала нагадувати якогось персонажа с фільмів, тобто зовсім нереалістична картинка. Та відчувати себе народною артисткою, але вже у росії, Повалій це не заважає.

Схожі новини