Максимальна вага українських зірок: як худнули Настя Каменських, Саша Заріцька та Наталія Могилевська

Жінки завжди прагнуть мати чудовий вигляд та гарне, спортивне тіло. Не виняток українські знаменитості, які хочуть бути привабливими на сцені. Для цього зірки багато працюють над своєю фігурою. Ось деякі українські співачки, яким вдалось позбавитись зайвих кілограмів. Відомі жінки не лише стали здоровішими та мають кращий вигляд, а й мотивують інших зайнятись собою.

Настя Каменських

Дружина продюсера Потапа Настя Каменських завжди була з чудовою фігурою, яку вона показувала у кліпах та різних фотосесіях. Однак кілька років тому співачка зрозуміла, що трохи ситуацію зайшла не туди. Адже у соціальних мережах з’являлись фото Насті Каменських, де було видно, що жінка добряче набрала зайвої ваги. Зірка сама не намагалась приховувати ситуацію, а просто взяла все під контроль. Співачка почала займатись спортом, а також склала разом із спеціалістом здоровий раціон.

Як виглядає зараз Настя Каменських
Як виглядає зараз Настя Каменських

Саша Заріцька

Солістка KAZKA зізнавалась журналістам, що часто отримувала негативні коментарі від авдиторії через велику вагу. Однак, Саша Заріцька вирішила взяти себе в руки та схуднути, щоб під час шоу “Танці з зірками” її партнеру було легше робити підтримки. Адже зірці було комфортно в її вазі та вона любила себе такою. За перший місяць проєкту співачка скинула аж 12 кілограмів. Загалом Саша Заріцька схуднула на 20 кілограмів. Українська співачка розповідала, що такого результату вона досягла через правильне харчування та заняття танцями.

Саша Заріцька
Саша Заріцька

Наталія Могилевська

Українська співачка Могилевська досягла найбільших своїх форм у 2016 році. Після цього Наталія захотіла привести своє тіло до гарної форми. Однак, воно то худнула, то гладшала. Зірка розповідала, що вирішала поступово прийти до гарного тіла і початку вона кинула курити.

Згодом зрозуміла, що потрібно полюбити себе такою як є і тоді буде легше худнути. Співачка також додала спорт у своє життя та склала правильний раціон.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Схожі новини