Конфлікт Олени Войченко та Христини Горняк вийшов на новий рівень: екс-дружина розкрила правду про Володимира Остапчука, а нова відповіла на образи

Навіть після розлучення конфлікти не припиняються.

Днями друга дружина шоумена Володимира Остапчука Христина ошелешила мережу зізнанням про те, що екс-дружина зірки Олена Войченко продовжує ображати їхню пару.

Один конфлікт між зірковими дружинами вже був. Його причиною були звинувачення Олени Войченко на адресу Христини Остапчук у тому, що вона розбила її сім’ю. При цьому нотаріус зауважила, що добровільно з затишної родини чоловік ніколи не піде.

Після інтерв’ю Олени Войченко у “Світському житті” Христина Остапчук записала відеозвернення до ексдружини шоумена, де зауважила, що не збирається більше терпіти наклепи та образи на свою адресу. Нотаріус нагадала перекладачці, що за останній рік натерпілася достатньо образ на свою адресу.

Христина Горняк пояснила, що раніше ніяк не реагувала на образи, оскільки вважала, що Олена Войченко болюче переживає розлучення з зірковим чоловіком. Проте тепер нотаріус просить дати спокій їй і її родині.

Христина Горняк
Христина Горняк

У ході конфлікту з’ясувалося, що Олена Войченко досі особисто не знайома з Христиною. Проте, як зауважила сама колишня дружина шоумена, якщо не вдасться домовитися з ним, то доведеться йти на діалог з його другою дружиною.

При цьому ексдружина Володимира Остапчука зізналася, що за час перебування у шлюбі вони неодноразово зверталися до лікаря за консультацією. Виявилося, що у Володимира Остапчука тривала депресія, яку ведучий намагається приховати.

Олена Войченко
Олена Войченко

Незважаючи на конфлікт між батьками, діти шоумена з задоволенням проводять час з батьком та його новою дружиною, незважаючи на те, що цього не дуже хоче Олена Войченко.

Схожі новини